Mildos Laužikaitės ir Viktorijos Damerell paroda „Vertėjos“ Marcinkonių stotyje

2021 m. 10 gegužės d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Marcinkonių stoties galerijos 2021 m. sezoną atidaro Mildos Laužikaitės ir Viktorijos Damerell paroda “Vertėjos”

 Milda ir Viktorija susipažino Varėnoje, Algirdo drožybos būrelyje. Abi kažkada šiek tiek mokėsi stalystės, ir abi kurį laiką gyvena Dzūkijos šilų kaimuose. Pasirodo, skirtingu metu abi dirbusios Antakalnio 50-ajame pašte ir pavadavusios tą pačią Leną. Abi kažkodėl netyčia vis pavadinamos Monika. Abi dalį karantino praleido su savo močiutėmis. Abi planavo rengti asmenines parodas Marcinkonių geležinkelio stotyje. Abi nebemėgsta kalbėti apie save trečiuoju asmeniu. Abi ne tiek daug apie viena kitą ir žino.

Atvažiavau čia, nes ieškojau vietos, kur galėčiau keletą mėnesių pagyventi viena, padirbėti susikaupusi. Neįvertinau, kad kaime anonimiškumas neegzistuoja, ir kad iš tikrųjų man ir nereikėjo jo. Darbai, dėl kurių čia atsidūriau, jau nustumti kitų. Dabar atrodo, kad esu čia dėl žmonių, kurie supa, ir miško.

Gegužės 15 dieną, šeštadienį 17 val. atidarome bendrą savo parodą “Vertėjos” Marcinkonių stoties galerijoje. Ją bus galima aplankyti savaitgaliais 12-18 val. ir iš anksto susitarus telefonu 864122860.

Paroda veiks iki birželio 12 dienos.

Parodą organizuoja VŠĮ Verpėjos, remia Lietuvos Kultūros Taryba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *