Laimėkite naują žurnalo „Dailė“ numerį!

2011 m. sausio 18 d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Praėjusių metų gruodžio mėnesį Vilniuje pristatytas naujas žurnalo „Dailė“ numeris. Jame galima rasti žymių menotyrininkų tekstus apie svarbiausius Lietuvos meno įvykius  (14-ąją Vilniaus tapybos trienalę, parodas „Lietuvos dailė: 2000-2010“, „Moters laikas. Skulptūra ir kinas“), įsimintinas parodas ir meno forumus svetur bei išsamiai pristatytas dailės personalijas – Laurą Garbštienę, Algį Skačkauską ir kitus.

Artnews.lt du laiminguosius, teisingai atsakiusius į užduotą klausimą, apdovanos naujausiu „Dailės“ numeriu.

Klausimas būtų toks: koks žodis užrašytas Mindaugo Navako „Kolonos N“ (2005), šiais metais eksponuotos  „Lietuvos dailė: 2000-2010“ parodoje, viršuje?

Atsakymus siųskite adresu artnews@artnews.lt

„Dailės“ žurnalą galima įsigyti Nacionalinės dailės galerijos knygyne (Konstitucijos pr. 22), Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2) bei Dailininkų sąjungos galerijoje (Vokiečių g. 2). Leidinio kaina – 15 Lt.

Komentarai

  1. Neringa Černiauskaitė

    Mieli skaitytojai,

    konkursas jau baigėsi. Į klausimą teisingai atsakė daugiau nei 15 skaitytojų, iš kurių burtų keliu išrinkti du nugalėtojai: Robertas Gritėnas ir Timotiejus Norvila. Dėkojame, kad skaitote ir dalyvaujate. Tai tikrai ne paskutinis konkursas!

    p.s. teisingas atsakymas į užduotą klausimą buvo “nachui”. Kaip ekskursijos metu parodoje „Lietuvos dailė: 2000-2010“ sakė Laima Kreivytė, nepabijokime šio žodžio, jei jis jau atsidūrė ŠMC.

    Redakcija