„Vilniaus energija: nusavinta korporacijos tapatybė“ koncertas ŠMC

2017 m. spalio 11 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Spalio 14 d., šeštadienį, 21 val. ŠMC kino salėje vyks 13-osios Baltijos trienalės Preliudo uždarymo koncertas – „Vilniaus energija: nusavinta korporacijos tapatybė“.

Avangardinio repo ir interaktyvios poezijos atlikėjas Žygimantas Kudirka – Mesijus (gim. 1987) čia bendradarbiauja su eksperimentinio džiazo ir elektroninės muzikos kūrėju Adu Gecevičiumi (gim. 1990) bei išraiškingo vizualaus meno kūrėja Asta Ostrovskaja (gim. 1989).

Naujasis jų muzikinis projektas vadinasi „Vilniaus energija“. Pasinaudojusi teisinėmis spragomis, ši kūrėjų grupė oficialiai užsiregistravo žymios Lietuvos energetikos korporacijos pavadinimu ir dabar jį naudoja savo kūrybiniams tikslams.

Pasirodymo ŠMC metu bus galima išgirsti ištraukas iš naujausio Mesijo ir kolektyvo projekto „Vilniaus energija“ ir išvysti jam skirtas vizualizacijas, gyvai projektuojamas ŠMC kino ekrane. Ryškių vaizdo projekcijų fone skambės specialiais efektais deformuotas vokalas lietuvių, anglų ir dirbtinėmis kalbomis bei naujos bangos elektroninė muzika. Muzikinis albumas „Vilniaus energija“ bus pristatytas lapkričio pabaigoje Vilniuje. Pristatymą lydės koncertai Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose. Vėliau eterį pasieks ir trys vaizdo klipai. Todėl „Vilniaus energija“ koncertas ŠMC yra ypatinga galimybė išvysti ir išgirsti šį naują kūrėjų projektą.

Spalio 14 d., 13-osios Baltijos trienalės Preliudo uždarymo savaitgalio proga, parodą bus galima apžiūrėti iki 21 val. Su parodos bilietu pateksite ir į „Vilniaus energijos“ koncertą. Dėl ŠMC kino salės dydžio šis koncertas yra skirtas ribotam žmonių skaičiui. 13-osios Baltijos trienalės Preliudas veiks iki spalio 18 dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *