.
2013    04    29

Rūtenės Merkliopaitės ir Konstantino Bogdano (jaunesniojo) paroda projekte „24 erdvės – Kakofonija“ Malmės kunsthalėje

artnews.lt

The_Gardens

Šių metų gegužės 3 d. Malmės kunsthalėje (Švedija), atidaroma paroda ,,24 erdvės—Kakofonija“, kurioje tarp 24 institucijų pakviesta dalyvauti ir Vilniuje įsikūrusi projektų erdvė The Gardens.

,,24 erdvės—Kakofonija” skirta pristatyti nekomercines, kuratorių ir menininkų valdomas insitucijas ir taip skatinti kūrybines diskusijas, institucijų dialogą bei ateities kolaboracijas. Šiai parodai Malmės kunsthalės erdvė punktyrinėmis linijomis padalinta į 24 dalis – kiekvienai institucijai skirta 80m2.

Malmės kunsthalės kvietimu parodoje ,,24 erdvės- Kakofonija“ The Gardens pristato dviejų lietuvių menininkų – Rūtenės Merkliopaitės ir Konstantino Bogdano jaunesniojo  – parodą, kurioje tapyba, piešiniai ir skulptūra.

The Gardens – tai Vilniaus planetariumo pastate esanti šiuolaikiniam menui skirta erdvė, kurioje vyksta jaunosios kartos lietuvių menininkų parodos bei projektai, menininkų kartų dialogai, vietai ir situacijai specifiškų darbų instaliacijos, įvykstančios bendradarbiaujant su užsienio menininkais bei rašytojais.

Paroda veiks iki rugpjūčio 18 d.

Malmö Konsthall
S:t Johannesgatan 7
SE-205 80 Malmö