Renginių serijos „Audiolaukas“ pirmasis garso performansas „Sodų 4“ erdvėje

2018 m. sausio 19 d., Penktadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Sausio 26 d. 21 val. „Sodų 4“ erdvėje vyks naujosios Aghartos renginių serijos „Audiolaukas“ pirmasis garso performansas. Jame – svečiai iš tolimosios Brazilijos Cassini bei viešnia iš kaimyninės Latvijos Waterflower.

Audiolaukas – tai susibūrimai garsinėms patirtims. Tai nauja klajojančių po Lietuvą koncertų serija, kurią vykdo Agharta ir partneriai. Garso lauke nutinka keisti, patys netikėčiausi ir nuostabiausi dalykai. Mūsų reikalas – juos atrasti ir pateikti klausymuisi. Šiame įžanginiame lauke Sodų 4 erdvėje savitus pasaulius kartu pristatys egzotiškų ir kaimyninių kraštų garso menininkai.

Cassini – tai muzikantų Vinicius Fernandes, Lea Taragona ir Victor Negri eksperimentinis trio iš Kampinaso miesto Brazilijoje. Improvizuodami tekstūromis ir grįžtamaisiais garsais, jie tyrinėja mįslingus bei švelnius garsus, siekdami bent šiek tiek prisiliesti prie nežinomų tolių, tuo pačiu rizikuodami subyrėti į šipulius pasiekę 125.500 km/h greitį.
https://tudos.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/TUDOSexperimental/

Waterflower – tai Latvijos sostinėje Rygoje kuriančios menininkės Sabine Moore audiovizualinis performansų projektas. Jos persipynusi garsinė ir vaizdinė patirtis – tai audiovizualinė kelionė į ypatingą pasaulį, kur garsas ir judantis vaizdas susitinka bendrame orkestre. Muzikinių žanrų prasme Waterflower balansuoja tarp elektronikos, eksperimentinio pop bei ambiento. Daugiasluoksnes kompozicijas menininkė kuria iš savo įvairiausių garso mėginių – žaislų, bėgančio vandens, stiklo gabalėlių, sodo įrankių skleidžiamų garsų, miksuodama juos su sintezatorių bei orkestriniais garsais – smuikų, vaiduokliškų pianino melodijų bei aukštų vokalų.
https://www.facebook.com/WaterflowerMusic/
http://www.waterflower.lv/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *