Reformatų skvere – aktyvistų rengiamas vienos dienos Re:formatų festivalis

2018 m. rugpjūčio 6 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

2018 m. birželį Vilniaus savivaldybė paviešino be konkurso parengtą Reformatų skvero atnaujinimo projektą, pagal kurį jau 2018 m. vasarą ketinta pradėti atnaujinimo darbus. Visuomenei ir architektūros specialistams išreiškus nepritarimą projektui, Vilniaus savivaldybė sutiko surengti viešą susitikimą su visuomene, kurio metu bus aptariamas parengtas projektas ir galimi jo keitimai, atsižvelgiant į išsakytus komentarus.

Rugpjūčio 9 d. įvyks aktyvistų rengiamas vienos dienos Re:formatų festivalis, skirtas Reformatų skverui ir siekiui reformuoti vilniečių dalyvavimą priimant sprendimus dėl viešųjų erdvių.

Jo metu tarpusavy bei su Vilniaus savivaldybės atstovais diskutuosime apie skvero ateitį, aptarsime parengto projekto atitikimą miestiečių poreikiams bei džiaugsimės skveru: jame vyks aktyvistų, meninės ir sportinės akcijos, koncertai ir kiti vyksmai. Festivalis vyks nuo 12 val iki 24 val. Jį atidarys muzikinė procesija, dienos metu vyks meninės akcijos, 16 val. prasidės aktyvistų tarpusavio diskusijos, 18 val. – diskusija su Vilniaus savivaldybės atstovais ir dabartinio projekto rengėjais, nuo 20 h. prasidės vakaro muzikinė ir sporto programa.

Meninės ir aktyvistų akcijos: Cooltūristės, Denisas Kolomyckis, Eglė Mikalajūnė, Ingra Miler, Juozas Sidaravičius, Eleonora Strazdienė, Virginija Kulvinskaitė, Dovilė Bagdonaitė, Ričardas Šileika, Neringa Dangvydė ir kiti

Muzika: Jurgis Didžiulis, Parranda Polar, Bombo Feminista, The Honkin Dudes Brass Band, Admirolas Užmarštis (Algimantas Černiauskas), Manto Augustaičio, Ryčio Koreniuko ir Pauliaus Vaško trio, Abrokenleg ir kiti

Sportas: Kvadratas Reformatas

Renginio programa: https://www.facebook.com/events/212365019444233/

Daugiau informacijos: reformatu.skveras@gmail.com , tel. +370 675 10015 ir +370 615 54700

Nuotrauka: Andrej Vasilenko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *