Poeto CA Conrado knygos-pratimų sąsiuvinio „Mapping Dimensions 27“ sutiktuvės

2018 m. liepos 17 d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Ketvirtadienį, liepos 19 d. 19 val. ŠMC skulptūrų kieme vyks neįpareigojantis piknikas, kurio metu bus sutikta naujausia poeto CA Conrado knyga-pratimų sąsiuvinys „Mapping Dimensions 27“.

Vakaro metu skaitysime knygos ištraukas, CA Conrado, kitų mėgstamų autorių ir savo pačių tekstus bei kalbėsime apie įvairias rašymo praktikas, ritualus ir prietarus.

Knyga išleista siekiant pasidalinti CA Conrado kūrybinių poezijos dirbtuvių metodu su platesne publika: ji sudaryta taip, kad laisvai interpretuodami poeto instrukcijas pratimus galėtume atlikti būdami ten, kur norime, taip, kaip norime. CA Conradas, jau ne kartą vedęs kūrybines dirbtuves ŠMC, rašo ir kviečia rašyti panaudojant ir provokuojant psichosomatines patirtis, aktyvuojant neįsisąmonintą savo santykį su aplinka – fizine erdve ir kūno pojūčiais, politiniais, kultūriniais ir emociniais kontekstais, aplinkos ir savo pačių reakcijomis.

Išsamesnį CA Conrado psichosomatinių ritualų pristatymą anglų kalba galite rasti autoriaus svetainėje: http://somaticpoetryexercises.blogspot.com/

Knygą išleido Berlyno KW šiuolaikinio meno institutas ir Vilniaus Šiuolaikinio meno centras. ŠMC dėkoja knygos autoriui, taip pat – KW instituto kuratorei Annai Gritz ir knygos sudarytojui Jasonui Dodge‘ui už asmeninį kiekvieno jų indėlį į projektą, o taip pat – „Corpus“ performanso platformai, kurios dėka šis bendradarbiavimas tapo įmanomas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *