Audio žurnalas
. PDF
2011    11    02

Paskaita „Neįprasta architektūra: praktikos tipologija" NDG

artnews.lt

ARCHITEKTŪROS [pokalbių] FONDAS tęsia penktąjį pokalbių ciklą „Miestas. Lūžio taškai”. Miestas – vienas kontroversiškiausių civilizacijos darinių, neatskiriama šių laikų kultūros dalis, dažnai suasmeninamas, dievinamas ar demonizuojamas. Jis nuolat keičiasi, klesti ir nyksta, stebina ir nuvilia, o nuolatinė kaita išlaiko jį vienu populiariausių tyrimų objektų.

Lapkričio 4 d., penktadienį, 20 val. NDG auditorijoje trečiąją pokalbių ciklo paskaitą „Neįprasta architektūra: praktikos tipologija” skaitys nekomercinio žurnalo „Scapegoat“, rašančio apie architektūrą, kraštovaizdį bei politinę ekonomiką, įkūrėjai ir bendraautoriai Adam Bobette ir Etienne Turpin.

E. Turpin (Taubman architektūros ir urbanistinio planavimo koledžas, Mičigano universitetas) ir A. Bobbette (Kraštovaizdžio architektūros skyrius, Honkongo universitetas) yra nekomercinio žurnalo „Scapegoat“, rašančio apie architektūrą, kraštovaizdį bei politinę ekonomiką, įkūrėjai ir bendraautoriai. Žurnalas skirtas kurti kontekstui tarp architektūros praktikos, istorinių bei teorinių tyrinėjimų.

„Semdamiesi įkvėpimo iš tokių įvairiapusių asmenybių kaip Auguste Blanqui ir Aldo Rossi, mes klausiame: kaip tipologija gali paskatinti dizaino praktiką šiandien? Žvelgdami į naujausius dizaino projektus, publikuotus „Scapegoat: Architecture, Landscape, Political Economy“ žurnale, bandome įrodyti praktikos perkainojimo svarbą projektavimo disciplinose”.

Įėjimas nemokamas