Parodos „Aisopika“ renginys „Džiaugsmas kalbėtis. Judesio seminaras vyresniems“ NDG

2020 m. birželio 12 d., Penktadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Birželio 21 ir 22 d., nuo 11 iki 14 val. Low Air šokio teatre (Gedimino pr. 2a) vyks Rūtos Junevičiūtės parodos „Aisopika” renginys „Džiaugsmas kalbėtis. Judesio seminaras vyresniems”.

Susitikę Low Air teatro salėje kalbėsime judesiais, žiūrėsime, kiek galima pasakyti kūnu ir kaip galima suprasti kitą. Žmogus, ypač vyresnis, yra pilnas patirties ir emocinių krūvių. Seminaro metu pasitelkę vaizduotę, humorą ir fizines užduotis išreikšime tai, kas kūne yra. Kalbėsime judesiais ir buvimu. Mokysimės išsakyti ir girdėti.

Seminaras skiriamas vyresniems nei 50 metų dalyviams, bet laukiami, be abejo, visi. Fizinis pasirengimas bei šokio patirtis nebūtina. Prašome atsinešti judesiui patogią aprangą.

Seminaras nemokamas. Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija (iki birželio 19 d.): užpildant registracijos formą arba +370 643 52141.

Grėtė Šmitaitė (LT/DE) – atlikėja, choreografė. Ji yra dirbusi su airių choreografu Stephen Batts, kuris daugybę metų kuria šiuolaikinio šokio projektus su vyresnio amžiaus žmonių, vaikų ir profesionalių atlikėjų grupėmis. 2017 m. Šmitaitė baigė „Šokis. Kontekstas. Choreografija” bakalaurą HZT universitete Berlyne. Išsamiau apie menininkę: https://vimeo.com/user60107138

Iliustracijoje: solo darbas „Kodėl verkiu?” (G. Šmitaitės choreografija). Kris Moor, STL teatras, nuotrauka. 2019 m. Talinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *