Neringos miško architektūros ekskursijų ciklas tęsiamas ir gruodį

2021 m. gruodžio 3 d., Penktadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

2021 m. gruodžio 5, 11, 26 d. 12 val.

NMA ekskursijos tęsiasi gruodį! Dėl prastų oro sąlygų kai kurios iš ekskursijų bus organizuojamos viduje, kitos vyks miške kaip įprasta. Raginame sekti orus ir rengtis atitinkamai kiekvienai ekskursijai.

Šį mėnesį ekskurijos ir vėl lydimos mūsų patyrusių gidų: gamtininkės Jonės Pivoraitės, girininko Gedimino Virgilijaus Dikšo, ir architekto Antono Šramkovo. Ekskursijomis planuojama palengvinti pokalbį apie gamtą, miškus ir paskatinti vykti diskusijai bei tyrimams apie unikalią jungtį tarp ekologinių, politinių/vadybinių, rekreacinių ir pramoninių naratyvų, susijusių su Kuršių mišku, kraštovaizdžiu ir kuriama aplinka.

Dalyvavimas susitikimuose nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija privaloma el. paštu: neringaforestarchitecture@nidacolony.lt

Gruodžio 5 d., sekmadienis, 12 val.: Pasivaikščiojimas sengirėje su ilgamečiu girininku ir Nidos gyventoju Gediminu Virgilijumi Dikšu.

Susitikimo vieta:

Angių kalno papėdėje, prie įvažiavimo į Thomo Manno namus-muziejų, parkinge (šalia Skruzdynės g. 17A).

Gruodžio 11 d., šeštadienis, 12 val.: „Augalų interpretavimas (ir ką tai sako apie mus pačius) ekskursija su gamtininke Jone Pivoraite.

Susitikimo vieta:

Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija

J. A. Jonušo g. 3

Nida LT-93127

Gruodžio 26 d., sekmadienis, 12 val.: „Miškas kaip erdvė” ekskursija su architektu ir ugdytoju Antonu Šramkovu.

Susitikimo vieta:

Preilos autobusų stotelė

NMK ragina visus lankytojus būti dėmesingais ir laikytis galiojančių apsaugos priemonių siekiant išvengti Covid-19 plitimo.

Ši programa įgyvendinama kaip NMK vykdomo projekto „Neringos miško architektūra“ (NMA) ir platesnio projekto „NERINGA – Lietuvos kultūros sostinė 2021“ dalis. Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, “Nordic Culture Point” ir Neringa ‒ Lietuvos kultūros sostinė 2021 programos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *