LTMKS pokalbių cikle – Julijaus Balčikonio ir Vsevolodo Kovalevskij susitikimas “Malonioji 6” erdvėje

2014 m. spalio 6 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
kovalevskij

Spalio 8 d. 18:30 LTMKS projektų erdvėje “Malonioji 6” (Malonioji g. 6, Vilnius) vyks pokalbis, kuriame susitinka Julijus Balčikonis ir Vsevolod Kovalevskij.

Šį rudenį LTMKS projektų erdvė “Malonioji 6” kviečia į neformalius LTMKS menininkų ir kuratorių naujausių darbų pristatymų ir pokalbių vakarus. Jų metu susipažinsite su naujausia menininkų ir kuratorių kūryba (galbūt ir ateities planais), išgirsite pokalbius jiems aktualiais klausimais. Pristatymus ir pokalbius moderuoja menotyrininkas Ernestas Parulskis.

Antrasis pokalbių renginys vyks 2014 m. spalio 8 d. trečiadienį. Jame susitiks du menininkai LTMKS nariai Julijus Balčikonis ir Vsevolod Kovalevskij. Kalbėdami apie autobiografiškumo transformacijas kūryboje jie papasakos apie savo menines praktikas ir naujausius darbus. Kviečiame visus susidomėjusius atvykti ir pasiklausyti.

Vsevolod Kovalevskij (g. 1988) gyvena ir kuria Vilniuje. Naudodamasis šviesa kaip pagrindiniu elementu savo kūryboje jis nagrinėja atminties ir vaizduotės fenomeną. Kuria instaliacijas, objektus, video darbus. Vsevolod yra baigęs fotografijos ir medijos meno studijas Vilniaus dailės akademijoje, kur šiuo metu tęsia magistrantūros mokslus. 2013-2014 m. dalyvavo Rupert edukacinėje programoje. Nuo 2011 m. aktyviai dalyvauja parodose Lietuvoje bei užsienyje.

http://www.letmekoo.lt/artists/vsevolod-kovalevskij/

Julijus Balčikonis gimė 1981 m. Vilniuje, menininkų šeimoje. Nuo mažens buvo skatinamas užsiimti vizualia saviraiška, mokėsi Nacionalinėje M.K.Čiurlionio meno mokykloje. Studijavo Vilniaus dailės akademijoje – pradžioje pasirinkęs skulptūros studijas vėliau perėjo į Fotografijos ir medijos meno katedrą, ten pat baigė ir magistro studijas. Svarbiu gyvenimo hobiu laiko istoriją, ypač vizualiąją jos pusę, domisi kitokiomis su šia tema susijusiomis kolektyvinės ir vizualinės atminties formomis – tai iš dalies atsispindi ir jo kūryboje. Julijus Balčikonis yra dirbęs skulptūros restauracijoje, reklamos kūryboje, o šiuo metu Vilniaus dizaino kolegijoje dėsto akademinį piešimą ir fotografijos pagrindus. 

http://www.letmekoo.lt/artists/balcikonis-julius/
Foto: V. Kovalevskij “Qoom”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *