Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga kviečia prisijungti organizacijos

2020 m. balandžio 8 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga kviečia menininkus bei menotyrininkus prisijungti prie aktyviai veikiančios meno kūrėjų organizacijos.

LTMKS (Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga) yra asociacija, vienijanti daugiau kaip 120 jaunų ir jau pripažintų šiuolaikinio meno kūrėjų. Ji organizuoja ir prodiusuoja parodas, renginius, rezidencijas, leidžia leidinius ir atstovauja menininkus sociopolitinėse situacijose. Šiuo metu sąjunga yra inicijavusi ir vysto tokius projektus kaip parodų erdvė „Atletika“, kultūros kompleksas Vitebsko g. „Sodas 2123“, „Vilniaus galerijų savaitgalis“ ir kt. Daugiau informacijos apie LTMKS įgyvendinamus projektus rasite čia: https://www.letmekoo.lt/about/

Jei norėtumėte tapti LTMKS nariu, kviečiame siųsti žemiau išvardintus dokumentus el. paštu info@letmekoo.lt iki 2020 m. gegužės 10 d.

I etapas

  1. Prašymą priimti į LTMKS (adresuotą LTMKS pirmininkui) bei trumpą motyvaciją
  2. CV
  3. Portfolio (menotyrininkams – pagrindinių straipsnių kopijas)
  4. Svarbiausių kūrinių sąrašą (menotyrininkams – straipsnių ar parodų)
  5. Bibliografiją (kas, kada ir kur aprašė jūsų kūrybą – tik sąrašą)

II etapas (LTMKS Tarybai patvirtinus narystę)

  1. Diplomo ir paso kopijas
  2. Neturintiems meno kūrėjo statuso papildomai reiktų pateikti ne mažiau kaip 4 profesionalių meno vertintojų rekomendacijas (plačiau nuorodoje https://lrkm.lrv.lt/lt/veikla/meno-kurejai)

Nariai priimami LTMKS Tarybos sprendimu. Jiems suteikiamas meno kūrėjo statusas (jei neturėjo), nariai gali aktyviai įsitraukti į LTMKS veiklą, siūlyti naujas idėjas.

Iliustracija: Ona Lozuraitytė ir Petras Išora

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *