Lietuvių menininko Das Vegas audiovizualinis performansas ir paroda „S T R A T I C“ galerijoje „Nulinis laipsnis“

2016 m. 2 rugpjūčio d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Das Vegas_stratic

Rugpjūčio 4 d. 18 val. architektūros galerijoje „Nulinis laipsnis“ (_0*) (Šv.Stepono 14, Vilnius) pristatomas lietuvių menininko audiovizualinis performansas ir paroda „S T R A T I C“.

Pristatomas lietuvių menininko Das Vegas meno projektas yra elektroninio meno audiovizualinis performasas „S T R A T I C“. Jame eksponuojamos vaizdo ir garso sąsajos – kaip nedalomos substancijos, kurios sąveikaudamos sukuria vaizdinių ir garsinių sluoksnių tikrovę ir erdvės fenomenus. Šiame projekte kinematografinė plotmė ir raiška glaudžiai sujungia dvi medijas per pulsuojančio šviesos šaltinio filmavimo procesą. Projekte pasiekiamas sinestetikos efektas, kai garsas yra matomas, o vaizdas girdimas. “S T R A T I C erdvė”, tai architektūrinė instaliacija ir per parodos atidarymą tampa atliekamo gyvo „S T R A T I C“ pasirodymo scena.

Projektas „S T R A T I C“ ir filmas „STRATA“ yra susieti projektai. Šiuo metu San Paule (Brazilija) vykstančiame elektroninio meno festivalyje FILE filmas „STRATA“ yra eksponuojamas festivalio parodoje bei ant meno centro dangoraižio fasado. Žiemos metu „S T R A T I C“ buvo apšvietė stiklinį „Dome of Visions“ kupolą Stokholme, vaizdai buvo projektuojami iš pastato vidaus ant sniego sluoksnio. Abu projektai yra eksponuoti „ISEA 2016“ (elektroninio meno simpoziume Honkonge), „CHI’16“ konferencijos Interaktyvumo parodoje Kalifornijoje, Reactor Hall ekspozicinėje erdvėje Stokholme, „ACE’15“ konferencijoje Malaizijoje, meno erdvėje „DKTUS“ Stokholme, festivalyje „Art’s Birthday“ Södra teatre Stokholme, keliaujančioje parodoje Švedijoje.

 Daugiau apie projektą:

www.stratic.net

http://www.delfi.lt/veidai/kultura/menininko-das-vegas-filmas-pristatomas-san-paulo-parodoje.d?id=71754032

http://www.delfi.lt/veidai/kultura/lietuvio-kurinys-apsviete-san-paula.d?id=71844224

 Daugiau apie menininkąwww.dasVegas.net

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *