„Lewben Art Foundation“ pristato atnaujintą interneto svetainę

2016 m. vasario 19 d., Penktadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
Lewben Art Foundation

VšĮ „Lewben Art Foundation“ pristato atnaujintą interneto svetainę lewbenart.com, kuri pasižymi ne tik nauju dizainu, bet ir naujomis funkcijomis.

Nuo šiol „Lewben Art Foundation“ kolekcijoje saugomi kūriniai pristatomi virtualiame muziejuje, esančiame svetainėje lewbenart.com. Virtualiame muziejuje lankytojai galės išvysti kolekcijoje saugomus meno kūrinius nuo XVIII a. pabaigos iki šių dienų bei susipažinti su senosios dailės, Lietuvos modernizmo klasikos, Lietuvos ir užsienio šiuolaikinio meno kūriniais. Taip pat dabar atnaujintoje svetainėje galima rasti ir VšĮ Lietuvos išeivijos dailės fonde (dukterinė „Lewben Art Foundation“ įstaiga) saugomų kūrinių kolekciją bei naujienas.

Svetainėje eksponuojamos aukštos rezoliucijos kūrinių nuotraukos leis lankytojams iš arčiau pamatyti dailininkų potėpius, įžiūrėti smulkias kūrinių detales. Menotyrininkų tekstai bei kūrinių aprašymai padės įsigilinti į menininkų idėjas bei susipažinti su meno istorija. Kai kurie darbai virtualiame muziejuje turi žymes, atkreipiančias lankytojų dėmesį į svarbesnes meno kūrinio sudedamąsias dalis, o netrukus virtualų muziejų papildys ir virtualios parodos.

VšĮ „Lewben Art Foundation“ – nevalstybinė institucija, administruojanti reprezentatyvią meno kolekciją, kurią sudaro Lietuvos ir užsienio menininkų kūriniai nuo XVIII a. pabaigos iki šių dienų. Be tapybos, sudarančios kolekcijos branduolį, didelę dalį užima skulptūros, fotografijos, grafikos, videodarbai bei instaliacijos. „Lewben Art Foundation“ yra VšĮ Lietuvos išeivijos dailės fondo, kurio tikslas – sistemingai tyrinėti išeivijos dailę bei grąžinti kūrinius į tėvynę, steigėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *