Komiksų kultūrai Lietuvoje skleisti – labdaringas vakarėlis

2011 m. rugpjūčio 24 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Muzika, komiksų video projekcijos, meno kioskas, įvairūs komiksų leidiniai ir įdomūs pokalbiai su pačiais jų kūrėjais – visa tai ir daug daugiau jau šį ketvirtadienį, rugpjūčio 25 dieną, 20 val. „Visų šventųjų“ bare Vilniuje (Visų Šventųjų gatvė 7).

Vakarėlyje, pavadinimu „Comics In The Air“, taip bus galimybė įsigyti komiksų zinų, lipdukų, atvirukų ir kitų įdomybių, apsikirpti, pasidaryti laikiną tatuiruotę, pasižiūrėti ugnies fakelų pasirodymo ir pabandyti specialaus vakaro “komiksinio” alaus. Visi pinigai, surinkti per vakarą, bus panaudoti VšĮ, kuri užsiims komiksų kultūros plėtra, kūrybiniais projektais ir leidyba, steigimui.
Vakarą rengia grupelė idėjų pilnų žmonių, kurie susibūrė norėdami populiarinti visame pasaulyje klestinčią komiksų kultūrą. Toli žvelgti nereikia – komiksai klesti kaimyninėje Latvijoje, Estijoje, Suomijoje. Lietuvoje komiksai vis dar suprantami kaip vaikiški „Donaldo“ žurnalai, fantastinė literatūra paaugliams ar sarkastiškoji “Šluota”. Tad kūrėjai ir entuziastai kviečia sulaužyti stereotipus ir pažinti pasaulį, kuris įtraukia savo begalinėmis išraiškos priemonėmis.

„Comics In The Air“ vyks rugpjūčio 25 dieną, nuo 20 val. vakaro iki 2 val. nakties Visų Šventųjų bare Vilniuje, Visų Šventujų g. 7. Įėjimas nemokamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *