Fotoreportažas iš Raimondos Sereikaitės parodos ir susitikimo projektų erdvėje „Kabinetas”

2016 m. sausio 20 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

4

Nuo gruodžio 28 d. iki sausio 16 d. vyko Raimondos Sereikaitės paroda „Butterflies are cool in the big, huge, green forest” naujoje projektų erdvėje „Kabinetas” (Kaune, A. Mapu g. 20).

Site-specific objektas šioje parodoje veikė kaip estetikos ir erdvės konfrontacijos, spontaniškumo išraiška. Jis užmezgė tiesioginį, intymų, gaivališką kontaktą su jį supančia balta, minimalistine erdve. Raimondos Sereikaitės kūrinys įsiveržė į šią sterilią aplinką ir paskatino konfrontaciją tarp jos ir auksinio atspalvio audinio, žyminčio prabangos, teatrališkumo estetiką.

Sausio 6 d. įvyko atviras susitikimas su parodos autore eksponuojamos parodos kontekste.

Raimonda Sereikaitė savo kūryboje dėmesį koncentruoja į tris svarbiausius aspektus – spalvą, formą, dydį/tūrį, kuriuos įprasmina tūrinių objektų pavidalu ar instaliacijos meno apraiškomis. Autorė renkasi žaidimo, persirenginėjimo – travesti strategijas, perfrazuoja meno stilių bei judėjimų požymius ir tokiu būdu perteikia fluidiškumą, manipuliacijų objektu/skulptūra gausą.

Projektų erdvė „Kabinetas” yra projektų erdvė procesui, eksperimentui, atvirai diskusijai, bendradarbiavimui. Jis veikia kaip atvira įvairiausioms meno formoms erdvė, kurioje norima palaikyti nuolatinį kūrybinį procesą, sutelkti Kauno auditoriją į kokybiškus meno vyksmus, tiriančius

šiuolaikinės aplinkos kontekstus. Raimondos Sereikaitės parodos rėmėjas – UAB „Danesa”.

0 1 2 3 4 8 9 10 11 12 Artist talk_2 Artist talk_1

Nuotraukos: Rūta Stepanovaitė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *