(Foto)įspūdžiai iš XII Vilniaus aukciono ekspozicijos

2010 m. kovo 24 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
aukcionas5

Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) iki kovo 26 d., 12 val. galima apžiūrėti XII-ajame Vilniaus aukcione pristatomų darbų ekspoziciją. Pats aukcionas vyks jau šį penktadienį, 18 val. minėtos ekspozicijos erdvėse. XII aukcione pristatoma net 116 meno kūrinių: aliejinė tapyba, akvarelės, pastelės, piešiniai, grafika, žemėlapiai.

Kadangi artnews.lt džiaugiasi kiekvienu meno rinkos kvėptelėjimu, nuskubėjome į centrą apžvelgti, ką siūloma įsigyti meno mylėtojams ir savo įspūdžiais pasidalinti su Jumis. Vos įžengus į centrą žvilgsnius sustabdė Salvadoro Dali ir Victor Vasarely darbai, ir nors pristatyti tiražuojami kūriniai, žymūs vardai pakiliai įvedė į pagrindinę ekspoziciją. O čia jau buvo visko kiekvieno skoniui – nuo taip verslininkų pamėgtos Dovilės Norkutės, iki lietuvių meno klasikų – Adomo Galdiko, Jono Buračo, Kajetono Sklėriaus, Stasio Ušinsko, neseniai Lietuvos dailės muziejuje didžiulėje parodoje pristatyto Vytauto Kasiulio bei jaunesnės kartos – Algimanto Kuro, Rimvydo Jankausko-Kampo darbų.

Kaip seksis šiuos darbus aukcione pardavinėti šį penktadienį, būtinai Jums pranešime – juk įdomu, ar sunkmetis neatšaldė meno gerbėjų noro įsigyti savo mėgstamus (ar „investicinius„) menininkų kūrinius.

Registruotis aukcionui galima internetu www.menorinka.lt arba aukciono vietoje.

aukcionas10 aukcionas8 aukcionas6 aukcionas3 aukcionas4 aukcionas12 aukcionas13 aukcionas2

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *