Evaldo Janso video pasakojimas iš „Enter“ festivalio Šiauliuose

2010 m. gegužės 10 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
enter-08-300x226

Balandžio 22 – 24 dienomis Šiauliuose vyko jau aštuntasis medijų meno festivalis „Enter“, į kurį medijų aktyvistus subūrė ŠU lektorius, meno kritikas ir aktyvistas Virginijus Kinčinaitis. Šiais metais programa orientuota į garso meną bei jo sklaidą Lietuvoje: teorinėje konferencijoje „Garso menas – idėjos ir praktikos“ dalyvavo garso meną tyrinėjantys Tautvydas Bajarkevičius bei Jurijus Dobriakovas, o taip pat kuratorius, rašytojas Valentinas Klimašauskas, naujųjų medijų tyrinėtojas, kuratorius, Lietuvos tarpdisciplininio meno sąjungos pirmininkas Vytautas Michelkevičius, garso menininkas Andrius Rugevičius (PB8) ir kiti. Eksperimentinės, elektroninės muzikos programą sudarė ATRAC (Denis Šafoval), Audio_Z (Tautvydas Bajarkevicius), PB8 (Andrius Rugys), ad_OS (Tomas Grunskis), SoundREcyclerProject (SRP) „TEST_on ENTER“ + Video (VJ Vodka Jugend) pasirodymai.

Nuvykti į Šiaulius galėjo tikrai ne kiekvienas, todėl džiaugiamės galėdami pristatyti Jums žinomo tarpdisciplininio meno kūrėjo Evaldo Janso paruoštą filmuką iš festivalio „fasadinių” renginių bei užkulisių, kurie Šiaulių festivaliuose „Enter” bei „Virus”  yra nemažiau svarbi ir ypatinga programų dalis.

Šis Evaldo Janso video yra Letmekoo TV projekto dalis.

Komentarai

  1. niekas nesikeičia

    Jau Kinčinaitis, kad mikrafono niekaip negali susiveikti, nes kada salė pilna žmonių ir vat dar tokie lėktuvai skraido, ką nors išgirsti realiai neymanoma ir taip per kiekvieną atidarimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *