„Europos muziejų naktis“ Nacionalinėje dailės galerijoje

2018 m. gegužės 17 d., Ketvirtadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

„Muziejų naktis“ NDG prasidės gegužės 19 d., 17 val. (iki šios valandos galerija nedirbs) bei tęsis iki 23 val. Galerijos lankytojų lauka intensyvi programa:

Ekskursijos:

18 val. apžvalginė ekskursija po parodas „Tyliosios kolekcijos. Privatūs XX a. II p. Lietuvos ir Estijos dailės rinkiniai“ ir „Kolekcionuojant hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“ su NDG gide.

19 val. ekskursija po parodą „Tyliosios kolekcijos. Privatūs XX a. II p. Lietuvos ir Estijos dailės rinkiniai“ su parodos kuratore Jolanta Marcišauskyte-Jurašiene.

20 val. ekskursija po parodą „Kolekcionuojant hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“ su parodos kuratore Danute Gambickaite.

21 val. ekskursija po NDG užkulisius su kuratoriumi Ernestu Parulskiu.

Ekskursijos nemokamos, tačiau būtina užsiregistruoti el. paštu edukacija@ndg.lt, tel. (8 5) 219 59 61.

Veiklos parodose (instrukcijas lankytojai gaus kasoje ir parodų vietose):

Parodoje „Tyliosios kolekcijos. Privatūs XX a. II p. Lietuvos ir Estijos dailės rinkiniai“ kviečiame tapti privačiais kolekcininkais ir vizualizuoti, kurioje savo namų erdvėje norėtumėte matyti parodoje labiausiai patikusius kūrinius.

Parodoje „Kolekcionuojant hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“ kviečiame papildyti garso takelių sąrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *