Atviras kvietimas personalinėms arba grupinėms parodoms „Kompresorinėje”

2023 m. vasario 7 d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

IDEAS BLOCK laukia pasiūlymų rengti parodas 2023 m. liepos – 2024 m. liepos mėnesiais naujoje nepriklausomos kultūros erdvės, KOMPRESORINĖS, galerijoje, įsikūrusioje Vilniuje (A. Goštauto g. 11). Ši vieta – tai buvusios Fizikos instituto kompresorinės patalpos, kurių charakteristika mena erdvės praeitį ir kuria naujas sąsajas su dabartimi. Kiek daugiau nei 200 m2 patalpas sudaro 3 pagrindinės erdvės: galerija; renginių ir socialinė erdvė / kavinė; bendradarbystės ir laboratorijos / dirbtuvių erdvė.

IDEAS BLOCK organizacijai svarbus dabarties laikas ir jo aktualijos, todėl parodų pasiūlymai turėtų būti susiję su temomis, kurios tiesiogiai veikia visuomenę ir aplinką. Norime, kad kiekviena paroda kurtų dialogą tarp menininkų ir visuomenės, nes tikime, kad apmąstymai ir komunikacija yra svarbus šiuolaikinio meno aspektas.

Kvietimas atviras individualiems meno kūrėjams, kuratoriams ar jų kolektyvams, atstovaujantiems vietos ar tarptautinę meno sceną. Kvietime gali dalyvauti įvairaus amžiaus kūrėjai, esantys bet kuriame savo karjeros etape. Laukiame parodų pasiūlymų pristatančių įvairias disciplinas, ar jungiančių jas (tokių kaip garso menas, vizualieji menai, edukacija, technologijos ir pan.).

Galerijos erdvės dydis – apie 45 m2, su trimis 7 metrų aukšio sienomis kūriniams kabinti ir dideliais langais, taip pat yra galimybė naudoti turimą įrangą, įskaitant projektorių, garso sistemą ir kt. Jei manote, kad jūsų kūriniai labiau tiktų kitoms KOMPRESORINĖS erdvėms, galite tai paminėti savo paraiškoje. Patalpų planą galima rasti čia.

IDEAS BLOCK siekia paremti kūrėjus, suteikdama galerijos erdvę atrinktiems menininkams nemokamai. Tačiau kiekviena individuali parama, pagal galimybes, yra labai laukiama ir būtų naudinga organizacijos vystymuisi. Visas išlaidas, susijusias su instaliavimu, sklaida ir kelionėmis, turėtų padengti patys menininkai. IDEAS BLOCK suteiks visus reikiamus dokumentus aplikuojant finansavimui.

Parodos pasiūlyme turėtų būti pateikiami ir nauji menininkų kūriniai, kurie būtų pristatomi parodoje. Kartu su parodos koncepcija turėtų būti pateikta trumpa menininko biografija, CV ir kūrybos aprašymas, bei kiekvieno pateikto kūrinio nuotraukos (jei yra), tinkamiausios datos parodai, ir kita svarbi informacija.

Parodos pasiūlymus siųsti adresu: exhibitions@ideas-block.com

Menininkai bus atrinkti iki kovo 15 d. Kompresorinės komanda susisieks su atrinktais menininkais suderinti tinkamiausią laiką jų parodoms, truksiančioms apie 1 mėnesį (įskaitant ekspozicijos parengimo laiką).

KVIETIMAS VYKSTA IKI: 2023 m. vasario 20 d.

******

IDEAS BLOCK (VšĮ “idėjų blokas LT”) yra pelno nesiekianti organizacija, kurios misija – suteikti visuomenei pagrindą, fizinę erdvę ir reikiamas technologijas, aktualaus tarpdisciplininio kultūrinio turinio kūrimui ir edukacijai. Aktyviu įsitraukimu ir ryšių kūrimu siekiama puoselėti idėjų sklaidą ir tyrimus bendruomenėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *