Andrėjos Šaltytės paroda „The way people go on + Pasiskolinti atsiminimai“ „Commune Art“ erdvėse

2012 m. gruodžio 12 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Gruodžio 14 d., penktadienį, 19 val. „Commune Art“ erdvėse (Paribio g. 12, Vilnius, II aukštas) atidaroma jaunos tapytojos Andrėjos Šaltytės dviejų dalių  paroda „The way people go on + Pasiskolinti atsiminimai“. Paroda yra ciklo CMUER OMNAT dalis.

Pirmoji parodos dalis „The way people go on“ – tai videoperformansas, kuriame žmonės supdamiesi supynių instaliacijoje liečiasi ir susidūrinėja vienas su kitu. Tokiu būdu jie tarsi komunikuoja stuktūrizuotoje sistemoje, socialinėje aplinkoje ir egzistencinio būvio spąstuose.Antrosios parodos dalies „Pasiskolinti atsiminimai“ tema – tarp kartų komunikuojanti atmintis, kuri pasmerkta suktis ratu tarp dabarties ir praeities, kurios ji neatsimena, bet kurią liudija dokumentai. Jie pasisavinami ir perdirbami, kartais iki liekanų. Pavogtą ir pakeistą atmintį dabar liudija tikri ir netikri dokumentai.

„Commune Art“ atveria naują galerinę erdvę ir pristato nekomercinį jaunųjų menininkų kuruojamą projektą – parodų ciklą CMUER OMNAT. Tai Vilniaus urbanistinėse erdvėse vykstantis tarpdisciplininio meno projektas, jungiantis tarpdisciplininio meno parodas, kūrybines dirbtuves, menininkus ir žiūrovus.

Paroda veiks gruodžio 15 – 16 dienomis, 12–18 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *