Vienos dienos festivalis „EMEM Art Fest“ Vokės dvaro sodyboje

2019 m. liepos 1 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt


Liepos 6 d. Trakų Vokės dvaro sodyboje EMEM Art Fest kviečia į vienos dienos festivalį ir mėnesio trukmės parodą, vizualaus, tarpdisciplininio, performanso, garso meno ir muzikos sintezę, paremtą pakylėta atmintimi.

Festivalio metu, vyksiančio nuo vidurdienio iki vidurnakčio, bus galima išvysti vizualaus meno kūrybos vyksmą, instaliacijas, poezijos skaitymus, performatyvaus meno, instrumentinės ir elektroninės muzikos pasirodymus, bei lazerių šou.

Žiūrovai kviečiami dvaro teritorijoje praleisti dieną, kur taip pat bus galima įsigyti užkandžių ir gėrimų.

EMEM Fest idėja paremta neįmanomo objektyvumo dvaro istorija, subjektyviais prisiminimais ir siurrealia akimirka, kuri yra sukuriama šiuolaikinio meno kūrinius įterpus į istorinių patalpų kontekstą, turtingą atsiminimais ir praeities įvykiais.

EMEM – Elevated Memory Elevated Manor (pakylėtos levituojančios atminties dvaras) Yra paroda įkvėpta Trakų Vokės dvaro istorijos. Meno kūriniai, pritaikyti interjere atspindi XIX a. dvaro gyvenimą. Dvaro gyvenimo refleksijos yra labai plati sąvoka, prie to platumo ir pasiliekame. Kūriniai pristatomi pagal interjero funkciją, įpiešti esančiame istoriniame kontekste kuria siurrealų dvarą, kaip išplėtimas ribotai dvaro atminčiai ir nebeatkuriamai jo istorijai. Tikrų ir fikcinių istorinių faktų sankirta sukuriama žaisminga emocija, EMEM – skaitant iš galo – meme emocija persmelkia dvarą. Parodoje eksponuojami vizualaus, tarpdisciplininio ir performatyvaus meno kūriniai, vyksta muzikiniai pasirodymai.

Renginį kuruoja Ideas Block LT ir Rūta Matulevičiūtė.

Renginį remia restoranas “Amandus”

Renginys nemokamas. Visi norintys galės prisidėti savo aukomis ir taip paremti organizatorius ir menininkus, kurie kuria šį renginį savo iniciatyva ir lėšomis.

Festivalio programą galima rasti čia: http://emem.ideas-block.com/program

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *