“Tulips & Roses” pristato parodas Paryžiuje ir Berlyne

2010 m. sausio 12 d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
Filosofine pasaka (Urvas)_1998_Philippe Fernandez-1

Praėjusių metų birželį galerijoje „Tulips & Roses“  žiūrovai galėjo apžiūrėti parodą „Tautologija yra kliūtis“, kuri sausio 21 d. bus pristatyta D1 studijoje Paryžiuje.

„Tautologija yra kliūtis“ yra kartu su menininku Benoît Maire sumanytas projektas. Jis prasidėjo kaip Benoît paskaita, prieš kelis metus perskaityta gatvėje vienos parodos metu. Vėliau paskaitos tekstas virto „Tulips & Roses“ vykusios parodos tekstu. Dabar „Tautologija yra kliūtis“ vėl virs kažkuo kitu – ir nauja paroda, ir nedidele publikacija. Tiesa, dar viena šios parodos versija neseniai įvyko Niujorke „Front Desk Apparatus“ galerijoje.“ – teigia Vilniaus galerijos vadovas, Jonas Žakaitis.

Galerija svetur pristatys ir dar vieną Vilniuje eksponuotą parodą –  sausio 29 d. Croy Nielsen erdvėse, Berlyne atidaroma paroda „Laimingas intervalas“. Abi parodos, tiek Paryžiuje, tiek Berlyne, bus pristatomos gerokai pakitusia sudėtimi ir papildytos naujais kūriniais.

„Visos  minėtos „Tautologija yra kliūtis“ inkarnacijos nebuvo iš anksto suplanuotos –  ir nėra visiškai aišku, kuo jos baigsis. Su „Laimingu intervalu“  yra panašiai. Manau, kad pastaroji paroda kartojama tam, kad galima būtų geriau išsiaiškinti, apie ką ji buvo nuo pat pradžių.“ – sako J. Žakaitis.

Parodoje „Laimingas intervalas“ dalyvaus menininkai Jesse Ash, Nina Beier, Liudvikas Buklys, Gintaras Didžiapetris, Aurelien Froment, Thomas Kratz, Benoît Maire, Rosalind Nashashibi, Snowden Snowden.

Iliustracija: Philippe Fernandez. Filosofinė pasaka (urvas), 2008. Video, 14 min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *