Tapytojų grupės „Kuklus klanas“ paroda „Trumpa iššvaistyto laiko istorija“ Vilniaus „Pamėnkalnio“ galerijoje

2015 m. kovo 20 d., Penktadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

kuklus klanas

Kovo 27 d., penktadienį, 17 val.  „Pamėnkalnio“ galerijoje (Pamėnkalnio g. 1, Vilnius) pristatoma tapytojų, buvusių „Euro standartai“, o dabar „Kuklus klanas“, grupės paroda „Trumpa iššvaistyto laiko istorija“. Mes iššvaistėm laiką ir kas liko neiššvaistyto ir yra parodoma šioje parodoje. Iššvaistyto laiko istorija yra būdinga kiekvienam žmogui, tad apsilankę parodoje galės pajusti savo laiko svarbą.

Parodos dalyviai – Konstantinas Gaitanži, Agnė Jonkutė, Jonas Jurcikas, Eglė Karpavičiūtė, Jolanta Kyzikaitė – tai ryškūs šiuolaikinio meno, jaunųjų Lietuvos tapytojų kartos atstovai. Pačių menininkų inicijuojamoje ir kuruojamoje parodoje siekiama išreikšti jų bendrą poziciją aktualiais šiuolaikinės tapybinės raiškos, tapatybės, originalumo klausimais. Ši grupė vienintelė Lietuvoje vienijanti jaunosios kartos kūrėjus, kurie kukliai dirba Lietuvos meno ir visuomenės labui.

Paroda vyks iki balandžio 18 d.

Komentarai

  1. bronė

    Ttai šitie parazitai dirba tautos labu-net linksma skaityti.Tai siurbėlės, mintančios tautos krauju.Paklauskit,kiek jie išpešė mokesčių mokėtojų pinigų šitam projektui. Melagių ir prisitaikėlių šutvė, toleruojama tokios pat kompanijos,susibūrusios galerijose,akademijoje, kultūros ministerijoje ir visokio plauko prie pinigų prieinančiose formacijose.Pats pavadinimas jau nusako šitų tipelių poziciją- kuklusklanas yra radikaliai rasistinė organizacija, nukreipta prieš kitaip mąstančius,kitais idėjas propaguojančius arba ktaip atrodančius, kitų spalvų ar rasių atstovus.Kadangi visi dalyviai sėkmingai pudrina smegenis jaunajai kartai Vilniaus dailės akademijos tapybos katedroje, kuri skelbiasi esanti tiesioginė J.Vienožinskio mokyklos etinių ir estetinių normų paveldėtoja ir jo misijos tesėja, tai šitos grupės ideologinės nuostatos netiesiogiai parodo tikrąjį ,,pažangiosios” chebrytės, susimetosio tapybos katedroje, veidą. Paradoksalu yra tai, kad ,,tauta” tiki jjų darbu ir moka jiems pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *