Susitikimas su fotomenininku Michalu Iwanowskiu Kauno fotografijos galerijoje

2012 m. lapkričio 13 d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Lapkričio 14 d., trečiadienį, 17 val. Kauno fotografijos galerijoje (Rotušės a.1/Vilniaus g.2, Kaunas) vyks susitikimas su Kauno fotografijos galerijos meno rezidentu Michal Iwanowski iš Jungtinės Karalystės. Fotografas pristatys jau įgyvendintus savo meninius projektus, taipogi pasidalins mintimis apie rezidencijos metu Lietuvoje pradėtą naują projektą. Pokalbis bus verčiamas į lietuvių kalbą.

Michal Iwanowski (g. 1977) – lenkų kilmės fotografas, gyvenantis ir dirbantis Kardifo mieste Velse. Jo fotografijos itin asmeniškos ir intymios, dažnai įtakotos magiškojo realizmo estetikos, tačiau darbuose ryški ir dokumentinės fotografijos tradicija, įskiepyta studijų metu Velso universitete, kur 2008 m. fotografas įgijo magistro laipsnį.

Svarbiausios menininko darbų serijos: Minus The Mother, (2008) ir Ne , (2008- tęsiama iki šiol). Autoriaus darbai buvo publikuoti British Journal of Photography, Surce, Blown, o 2009 metais Magenta fondo Toronte paskelbti leidinyje Emerging Photographers 2009.

Šalia plėtojamų asmeninių projektų, Iwanowski’s dėsto fotografiją Ffotogallery galerijoje Kardife, dirba laisvai samdomu fotografu.

Iliustracijoje: Michal Iwanowski, Minus The Mother, 2008.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *