„Sudie Elyza“ – Vilnius Street Art Festival gatvės meno renginys „Kultūros naktyje“

2015 m. birželio 15 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
sudie elyza

Birželio 19 d. penktadienį, 23 val., Pylimo g. 66, prie “Keulė Rūkė” vyks Vilnius Street Art Festival rengiama gatvės meno programa “Sudie Elyza”.

Senamiesčio paribyje esančiai sienai 20 menininkų grafikų, dizainerių, strytarterių, fotografų, iliustratorių ir animatorių sukurs kontekstualius gif-fičius (angl. gif-fiti arba gif-mural) „Vilnius Street Art“ kviečia pamatyti, kaip vietos dvasią vienos minutės trukmės judančio vaizdo projekcijomis interpretuoja menininkai.

Lokacija, o tiksliau siena ir renginio pavadinimas “Sudie Elyza” pasirinktas neatsitiktinai, mat dar 2013 m., ruošiantis pirmam festivaliui, Egyboy atsiuntė gausybę pasiūlymų įvairioms miesto vietoms. Viena iš jų – Pylimo g. su užrašu “Sudie Elyza”, besisiejančiu su grupės Rondo daina apie Elyzą, gražiausią iš gėlių, populiarią 10 deš. pradžioje.

Įvairių sričių menininkai – iliustratoriai, streetarteriai, animatoriai, dizaineriai ir kt. – kultūros nakčiai sukurė iki 1 min. judančio vaizdo projekcijas. Viso 15 lietuvių menininkų, Miglė Anušauskaitė, Akvilė Magicdust, Stryts, awk, A.Bran , Remigijus Praspaliauskas, Liudas Parulskis, Paulė Bocullaitė, Trafik, Rajon, TUESDAY, Marla Singer, Shaltmira ir kt. kartu su Egyboy priešakyje renginio metu video formatu iliustruos idėją, kad gatvės menas gali į miesto gatves persikelti ir tik vienai nakčiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *