Rupert kviečia į Ievos Petkutės patyrimines dirbtuves ir diskusiją „Prieinamumas, įtrauktis ir vaizduotė“

2020 m. lapkričio 18 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
Rupert kviečia į Ievos Petkutės patyrimines dirbtuves ir diskusiją „Prieinamumas, įtrauktis ir vaizduotė“. Renginys yra Rupert viešosios programos apie rūpestį ir tarpusavio priklausomybę, dalis. Prie diskusijos prisijungs ir LR Seimo narė Monika Ošmianskienė. Dirbtuvės vyks Zoom platformoje lapkričio 19 dieną 18:00-19:00 val. (EET). Registracija privaloma: https://access-inclusivity-and-imagination-tickets.eventbrite.com. Renginys vyks lietuvių kalba.
Ieva Petkutė yra tarpdisciplininė tyrėja, meno projektų rengėja, besidominti įvairiais meno patyrimo ir auditorijos įtraukties būdais. Ieva inicijuoja veiklas, kurios kelia įvairovės ir prieinamumo klausimus, plečia galimybes įtraukti dalyvius ne vien į kūrybinę veiklą, bet ir į jos kūrimo procesą. Šiuo metu, kaip The Global Brain Health Institute (Dublinas/San Franciskas) mokslinė bendradarbė, Ieva plėtoja meno, sveikatos, socialinių paslaugų ir švietimo sektorių bendradarbiavimo iniciatyvą, kurioje, pasitelkiant meninę praktiką, siekiama stiprinti demenciją turinčių asmenų globėjų bendruomenę, įtraukti ją į sprendimų priėmimą, skatinti demencijos strategijos rengimą Lietuvoje.
Šiame interaktyviame renginyje kartu su dalyviais aptarsime daugiasluoksnę prieinamumo temą. Vaizduotė ir kūrybinis pasakojimas paskatins pokalbį apie prieinamumo reikšmę mūsų aplinkoje. Su renginio dalyviais dėliosime veiksmų žemėlapį, padėsiantį kurti įvairiems lankytojams atviresnę kultūrinę patirtį.
Dalyvavimui reikalinga:
-kėdė
-pagalbininkas/ė (jei reikalinga pagalba)
Renginys vyks Zoom platformoje, bus naudojami diskusijų kambariai. Renginys sudarytas iš interaktyvios paskaitos ir diskusijos, trukmė: 1 valanda.
Rupert renginių programą remia Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.
Paskaita yra projekto „Who cares“, iš dalies finansuojamo Kūrybiškos Europos programos lėšomis, dalis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *