„Romuvos“ lauko kinas vėl kviečia mėgautis kinu po atviru dangumi

2023 m. 9 birželio d., Penktadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Jau tradicija tapęs „Romuvos“ lauko kinas kviečia kauniečius ir miesto svečius į jaukias filmų peržiūras gryname ore. 2016 metais pradėta iniciatyva šiemet vėl sugrįžta į žiūrovų pamėgtą Nacionalinio Kauno dramos teatro Mažųjų scenų kiemelį (Kęstučio g. 62). Čia visą vasarą antradieniais – šeštadieniais lankytojus pasitiks nuotaikingi filmai šiltų švieselių apsuptyje.

Lauko kino seansai skatina nepamiršti gerų filmų net ir atostogų, saulėto sezono metu. Peržiūros kviečia turiningai praleisti šiltus vasaros vakarus mėgaujantis tiek geru oru, tiek kinu. Lankytojus džiugina laisva, neformali renginių atmosfera, o žiūrėti filmus dar patogiau leidžia specialiai seansams pagaminti minkštasuoliai.

Atidžiai paruoštas filmų repertuaras siūlo atrasti ne tik rinką užkariavusį amerikietišką, bet ir kokybišką europietišką kiną. Seansuose žiūrovai atras tiek naujausių filmų premjeras, tiek žiūrovų simpatijas jau užsitarnavusias komedijas, vasariškas dramas ir kvapą sulaikyti priversiančius trilerius.

Šiais metais „Romuvos“ lauko kino partneriais tampantys šviežių vaisių sulčių produktų gamintojai „SUN365“ kiekvieną ketvirtadienį visus žiūrovus nemokamai vaišins ledais.

Lauko kino seansus rasite čia: bit.ly/43HD50x

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *