Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Rosandos Sorakaitės paroda „Atstumas iki širdies“ galerijoje „Meno parkas“

2019-12-12, Ketvirtadienis @ 18:00

 

Gruodžio 12 d. (ketvirtadienį) 18 val., galerijos „Meno parkas“ pirmojo aukšto ekspozicinėje erdvėje vyks jaunos galerijos menininkės Rosandos Sorakaitės parodos „Atstumas iki širdies“ atidarymas. Personalinėje parodoje menininkė pristatys naujausių tapybos kūrinių seriją.

Žodžius „atstumas“ ir „širdis“ pasirinkau kaip nuorodą į mano santykį su tapyba. Motyvai, kuriuos paveiksluose siekiu paversti slenkančių dienų ženklais, akimirkų atspindžiais, laikui bėgant gali vis pasikartoti, užsimiršti ar vėl pasirodyti šiek tiek pasikeitę. Lygiai taip pat išgyvenu ir praeitį ar prisiminimus – įvykių, ryšių, jausmų – kaip niekad neišnykstantį saitą, kuris kartais tąsus ir toks tolimas, o kitukart jaučiamas visai šalia.

Vis tik tai tik užuomina žiūrovui.

Rosanda Sorakaitė

Rosanda Sorakaitė (g. 1988) yra jaunosios kartos tapytoja, aktyviai dalyvaujanti Lietuvos kultūriniame gyvenime. Šiemet galerijoje „River”, Los Andžele, bendradarbiaujant su galerija „Meno parkas”, atidaryta Rosandos paroda, kurioje pristatyti kūriniai, sukurti ten pat vykusios rezidencijos metu, prieš tai galerija „Meno parkas” menininkės kūrybą pristatė Niujorke ir Londone. Autorės tapybai būdingas minimalus, fragmentiškas vaizdavimo būdas ir subtili kasdienybės estetika.

Paroda yra galerijos „Meno parkas“ projekto „Jaunieji, Žalia sąmonė“ dalis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Paroda galerijoje „Meno parkas“ veiks iki 2020 m. sausio 10 d.

Parodos lankymas nemokamas.

Iliustracijoje: Rosanda Sorakaitė. „Šviesos siluetas II“. Drobė, akrilas, aliejus. 80 x 70 cm. 2019. Nuotrauka menininkės ir galerijos „Meno parkas“.

Informacija

Data:
2019-12-12, Ketvirtadienis
Laikas:
18:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:

Vieta

Galerija „Meno parkas“
Rotušės a. 27
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis