Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Roberto Antinio (ne)monografijos „Penki aidinimai – penkios galimybės“ pristatymas Kaune

2020-01-08, Trečiadienis @ 18:00

Sausio 8 d. (trečiadienį) 18 val. galerijoje „Meno parkas“ (Rotušės a. 27, Kaunas) vyks Roberto Antinio (ne)monografijos „Penki aidinimai – penkios galimybės“ pristatymas.

„Penki aidinimai – penkios galimybės“ tai naujausia Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, skulptoriaus Roberto Antinio (1946) knyga – (ne)monografija. Šis, jau ketvirtasis, menininko leidinys apžvelgia įvairialypę autoriaus kūrybą: viešųjų erdvių skulptūras, paminklus, objektus, instaliacijas, paliečiant ir santykį su tėvu skulptoriumi Robertu Antiniu (vyresniuoju, 1898-1981).

(Ne)monografiją sudaro penkios dalys: Apie epitafijas; Apie inkliuzus; Apie efemerijas; Apie žodžius; Apie apie. Knygą pristatys jos sudarytojai: Robertas Antinis, Kotryna Džilavjan, Airida Rekštytė. Taip pat pristatyme dalyvaus rašytojas, vertėjas Vilius Litvinavičius.

Roberto Antinio personalinė paroda „Aidinimas: Trintukas“ galerijoje „Meno parkas“ veiks iki sausio 11 d.

Leidinys (ne)monografija „Penki aidinimai – penkios galimybės“ yra galerijos „Meno parkas“ projekto „Trys viename. Robertas Antinis“ dalis. Projekto kuratoriai: Lina Mikalauskienė, Airida Rekštytė, Arvydas Žalpys, Povilas Ramanauskas.

Projektą “Trys viename. Robertas Antinis” iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Informacija

Data:
2020-01-08, Trečiadienis
Laikas:
18:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:

Vieta

Galerija „Meno parkas“
Rotušės a. 27
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis