Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Paroda „Virsmai: tyrinėjant namų ir tapatybės kompleksiškumą” erdvėje „Kompresorinė”

kovo 23 @ 19:00 - 20:00

Kovo 23 d., ketvirtadienį, 19 val. erdvėje „Kompresorinė” (Goštauto g. 11, Vilnius) atidaroma paroda  „Virsmai: tyrinėjant namų ir tapatybės kompleksiškumą”, kurioje dalyvauja menininkai – Darya Korolkova (Baltarusija), Ula Kociūtė (Lietuva), Kristaps Priede (Latvija).

Apmąstymams kviečianti paroda nukels į kelionę per sudėtingas namų traukos ir tapatybės dimensijas. Trys skirtingi meniniai projektai, nagrinėjantys namų sąvoką tiek kaip komforto, tiek kaip diskomforto šaltinį, bei įvairias namų praradimo patirtis.

Įtaigi vizualinė Kristapo Priedės „Another Place“ („Kita vieta“) poezija tyrinėja sudėtingą tapatybės ir genius loci ryšį per Latgalos istoriją: jos ypatingą charakterį ir vietinių žmonių kultūrą.

Įtraukiantis ir daugiasluoksnis Daryos Korolkovos projektas – „Home, Uncanny Home!“ („Namai, nepaprasti namai!“) kvestionuoja mūsų suvokimą apie namus ir ryšį su jais bei kviečia permąstyti savo šaknis ir savąjį identitetą.

„Namų beieškant“ – siuvinėta Ulos Kociūtės nuotraukų serija pasakoja intymią, ir tuo pat metu universalią istoriją apie namų ilgesį ir sunkumus bandant atrasti namus ir dalelę tapatumo naujoje vietoje.

Į šią atradimų ir refleksijų kelionę Kompresorinėje, kurios metu, pasitelkus vizualių istorijų galią bus analizuojama namų, tapatybės ir ištrėmimo prasmė, kviečiamas kiekvienas.

——

Lankymas: nuo antradienio iki penktadienio 9.00-17.00 val., šeštadienį 11.00-17.00 val. + renginių metu.

Adresas: A. Goštauto g. 11, įėjimas iš vidinio kiemo pusės.

Paroda veiks: 2023 kovo 23 d. – balandžio 20 d.

Informacija

Data:
kovo 23
Laikas:
19:00 - 20:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:
, ,

Vieta

Kompresorinė
A. Goštauto g.11 / Lukiškių g. 9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis