Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Meninis projektas „Tu ir aš, tau ir man“

liepos 30 @ 18:00

ŠMC ir Radio Vilnius kviečia į vienos dienos renginį, kurio metu nusikelsime į įsivaizduojamą ateitį – kai žmonės, kompiuteriai, mašinos ir įvairūs hibridai dalijasi įgyventa erdve. Tokiame pasaulyje pojūčiai būtų paveikti, o kai kurie – neatskiriamai susieti, su kompiuteriniais įrenginiais. Šiame pasakojime žmonės imasi pertvarkyti socialinius ryšius tam, kad išvengtų korporacijų ir mašinų kontrolės.

Menininkų Mindaugo Gapševičiaus ir Marios Safronovos Wahlström naujausias meninis projektas „You and I, You and Me“ (liet. „Tu ir aš, tau ir man“ ) gvildena klausimus susijusius su aplinkos patyrimu per elektros srovę. Renginio metu žiūrovus kviesime pažinti aplinką dėvint menininkų kurtus papuošalus, batus ir galvos apdangalus, kuriuose yra integruotos elektroninės sąsajos.

Šio renginio metu Radio Vilnius kvies klausytis muzikos ir aidinčių garsų Sapiegų rūmų kieme kartu su Pijus Džiugas Meižis, Kudirka ir Simas Okas.

Radio Vilnius – tai naujas nepriklausomas bendruomenės radijas, prisotintas šviežių laidų, garsų ir vedėjų. Įsikūrusi Ševčenkos loftų kvartale miestui atvira stotis kviečia tapti fiziniu ir virtualiu susitikimo tašku kultūrinio lauko veikėjams, jauniems muzikantams ir jau patyrusiems prodiuseriams, Vilniaus gyventojams ir svečiams.

Renginys nemokamas, registracija nėra reikalinga.

RENGINIO PROGRAMA:
Liepos 30 d. 18:00 – 00:00 Sapiegų rūmų antrame aukšte
Mindaugo Gapševičiaus bei Marijos Safronovos Wahlström auditoriją įtraukiantis renginys „You and I, You and Me“
Vilnius Radio Sapiegų rūmų kieme
18:00 Pijus Džiugas Meižis
20:00 Kudirka
22:00 Simas Okas
Renginys yra 14-osios Baltijos Trienalės edukacinės ir bendruomenių įtraukimo programos dalis.
Dėkojame prisidėjusiems prie projekto: Ian Erik Stewart (neuromokso konsultantas), Helga Mogensen, Mantas Mizgiris and Simona Nakrošiūtė (juvelyrika), Leon Crayfish (batų dizainas), Mindaugas Miselis and Alexander Selifonov (elektronika), Bon Alog (fotografija ir vaizdo įrašymas), Antanas Skučas (programavimas), Antanas Gerlikas (darbų instaliacija), Živilė Etevičiūtė, Tadas Šarūnas ir Johanna Glaza (modeliai) ir kiti.
Šis renginys yra būsimos parodos „Biorama” (Brandenburgas) ir kūrybinių dirbtuvių „Ars Electronica 2021„ (Lincas) dalis.
Renginį organizuoja: Šiuolaikinio meno centras ir Radio Vilnius
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Šiaurės ministrų taryba
Partneriai: Empty Brain Resort, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga, Institutio media, Ars Electronica
Dėkojame už paramą: Autarkia ir Vilniaus filosofų klubas

Informacija

Data:
liepos 30
Laikas:
18:00
Renginys Categories:
,

Vieta

Sapiegų rūmai
L. Sapiegos g.
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis