Projektų erdvė „Kabinetas” kviečia į AKVA renginį saunoje Klaipėdoje

2018 m. lapkričio 7 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Ar esate persidirbęs?

Galbūt jau metas padaryti pertrauką?

Lapkričio 10 d., šeštadienį, 14-17 val. Klaipėdoje, Vilties g. 2 esančioje saunoje ir sūkurinėje vonioje įvyks nomadiškos projekto erdvės „Kabinetas” renginys AKVA, pakviesiantis trims aukščiausios kūniškos palaimos valandoms. Organizatoriai žada, kad šis laikas neįtikėtinai atpalaiduos ir privers pabėgti nuo darbo savaitės. Kviečiama pasinerti į tyrus pirties ir sūkurinės vonios malonumus bei pasimėgauti laisvalaikio zona – ir visa tai pačioje Klaipėdos širdyje.

Kad lankytojai jaustųsi atsigavę ir pasiruošę grįžti į darbus, buvo suburta kūrybinė komanda, kuri rūpinsis šia patirtimi, pasiūlydama prabangius laisvalaikio produktus ir paslaugas. Bus pateikti specialios gamybos prototipai – pirties pratimai, aromaterapijos seansai, vantų programa ir daugybė kitų malonumų – kurie leis padegustuoti aukščiausios prabos laisvalaikį.

Dalyvaujantys menininkai: Laura Marija Balčiūnaitė, Jack Finerty, Kristina Marija Kulinič, Rūta, bei dar neatskleisti kiti. Kuratorės Ellen Tracy ir Vaida Stepanovaitė.

Būtina registracija el. paštu act@kabinetas.com iki lapkričio 7 d., vietų skaičius ribotas, dalyvavimo atveju bus suteiktas renginio tvarkaraštis. Renginys nemokamas. Daugiau informacijos kabinetas.com.

AKVA yra naujos įvykių serijos „Ultimate Leisure” dalis, kuri yra organizuojama nomadiškos projektų erdvės „Kabinetas”. „Ultimate Leisure” serija pradėta plėtoti kaip kuratorinio ciklo „Įkūnyta erdvė” (2018) tęsinys, šiemet jau sukūrusio įvairias laikinas erdvines situacijas: parodas Kopenhagoje ir Berlyne, performatyvias diskusijas Kaune, Prahoje ir Mastrichte, arbatos prekybvietę turguje Berlyne, reivą Vilniuje, ir šiuo metu ruošiasi įvykiams kituose Europos miestuose. Ciklas „Įkūnyta erdvė” yra dalinai remiamas Lietuvos kultūros tarybos.

Renginio dizaino autorius – Studio Cryo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *