Pirmojo „Leisk man kukuoti“ zino pristatymas projektų erdvėje „Malonioji 6“

2015 m. rugsėjo 28 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
letmekoo zinas

Rugsėjo 30 d., trečiadienį, 19 val. projektų erdvėje „Malonioji 6“ (Malonioji g. 6, Vilnius) vyks pirmojo „Leisk man kukuoti“ zino pristatymas.

Įsivaizduok, kad rašau tau laišką ir pasakoju apie šiuolaikinio meno žurnalą, kuris man labai patiktų. Tu perskaitai ir atrašai, jog tai neįmanoma. Ir tada atsiverti žurnalą ir skaitai tą patį laišką.

Interneto žurnale „Leisk man kukuoti“ pirmasis įrašas buvo publikuotas šių metų kovo devintą dieną. Tuo metu norėjosi išbandyti menininkų, fotografų, kuratorių, meno kritikų eksperimentavimo ribas, klausti: kiek atvirai mes galime kalbėtis vieni su kitais? Kaip ilgai nesensta meno kritikos tekstas? Ar kurdamas fotoreportažą nebijai parodyti, ką manai apie parodą? Kokią refleksiją galima ne tik užrašyti, bet ir nupiešti, nufilmuoti ar įgarsinti? Ką naujo apie šiuolaikinį meną papasakotų tiriantys jį iš kitokios mokslinės ar literatūrinės perspektyvos?

Dalis žurnalo tekstų ir vaizdų virto popieriniu zinu tema déjà vu. Jie rodomi ne pirmą kartą, todėl gali būti matyti, tačiau leidinio turinys išlieka aktualus ir skirtingai reaguoja į postistorinę déjà vu situaciją, kur rytojus niekada neateina, o surežisuotas vakar nuolatos kartojasi.

Išankstinė zino premjera Kauno bienalės atidarymo renginiuose.

Vilniuje leidinio pristatymas ir šampanas – rugsėjo 30 d., nuo 19.00 val. LTMKS projektų erdvėje „Malonioji 6“ (Malonioji g. 6, Vilnius). Renginio metu suksis ir naujieji Evaldo Janso videofilmai.

Kviečiami autoriai, skaitytojai ir visi meno nuotykių ieškotojai.

Iniciatoriai / Vytautas Michelkevičius ir Evaldas Jansas
Sudarytoja / Karolina Rybačiauskaitė
Kalbos redaktorė / Neringa Butnoriūtė
Dizainas / Kristina Alijošiūtė
Tekstai / Benigna Kasparavičiūtė, Kęstutis Šapoka, Benas Šarka, Arturas Bumšteinas, Eglė Mikalajūnė, Goda Aksamitauskaitė, Tautvydas Bajarkevičius
Vaizdai / Alda Eikevičiūtė, Jurga Barilaitė
Kiti autoriai ir draugai / Laima Stasiulionytė, Anton Zolo, Aušra Kaziliūnaitė, Dmitrij Gluščevskij, Viktorija Dambrauskaitė, Gelmina Liepytė, Marta Ivanova, Lina Rukevičiūtė, Mindaugas Gapševičius ir kt.
Platintojas / artbooks.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *