„Pasidaryk-pats“ dirbtuvės „Kaip įžiebti LED savo kūnu“ su menininku Mindaugu Gapševičiumi projektų erdvėje „Malonioji 6“

2015 m. rugpjūčio 3 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

 ledlight-diy

Rugpjūčio 7 d. penktadienį 14-18 val. LTMKS projektų erdvėje „Malonioji 6“ (Malonioji g. 6, Vilnius) vyks „pasidaryk-pats“ dirbtuvės „Kaip įžiebti LED savo kūnu“ su menininku Mindaugu Gapševičiumi. Viešas dirbtuvių rezultatų pristatymas 18:30 val.

Susidomėję prašomi registruotis el. paštu info@letmekoo.lt iki 2015 m. rugpjūčio 06 d.

Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga kviečia miesto vasarotojus į „pasidaryk-pats“ serijos dirbtuves su Berlyne gyvenančiu menininku Mindaugu Gapševičiumi.

Dirbtuvių formatas – pokalbiai ir eksperimentai, kurių metu bus mėginama įžiebti šviesos diodą (LED) savo kūno energija. Renginys prasidės atvira diskusija apie elektronikos ir organizmų santykį: ar, pavyzdžiui, įmanomas elektronikos ir organizmo veikimas išvien, ir kodėl? Šis pokalbis pereis į eksperimentus: bus mėginama sujungti elektroniką su augalais, daržovėmis, savimi pačiais į vientisą formą ir stebėti rezultatus.

Medijų menininkas ir kuratorius Mindaugas Gapševičius dėsto Bauhaus universitete Weimare ir Weissensee meno akademijoje Berlyne. Jis yra vienas Migruojančių Meno Akademijų iniciatorių. Jo kūrybai būdinga socialinė tematika, kritinis požiūris į neoliberaliąsias šiuolaikinės visuomenės tendencijas.

Dalyviams reiktų su savimi turėti nešiojamus kompiuterius ir, jei turite, arduinus.

Renginys vyks lietuvių arba anglų kalbomis (priklausomai nuo užsiregistravusiųjų).

Kūrybines dirbtuves rengia Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga bendradarbiaudama su organizacija „Institutio media“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *