Organizacijos „Ideas Block“ gruodžio mėnesio renginiai naujoje erdvėje „Kompresorinė“ Vilniuje

2022 m. lapkričio 28 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Ideas Block – organizacija ir platforma kūrybai bei idėjų, kultūros ir meno vystymuisi – atgyja su nauja erdve – Kompresorine. Duris atversianti buvusi Fizikos instituto kompresorinė skirta įvairiai kultūrinei raiškai nuo meno parodų ir rezidencijų iki muzikos, tarpdisciplininės kūrybos, edukacijų, pokalbių, seminarų, filmų, leidinių ir rankų darbo objektų. Tai daugiau nei 200 kvadratinių metrų įvairioms kultūrinėms veikloms.

Gruodžio mėnesį Kompresorinė startuoja su renginių serija REBOOT! Atidarymo renginių metu lankytojai kviečiami pajusti naujas erdves ir kartu įsivaizduoti ateities potencialą. Gruodžio savaitgaliais jūsų lauks įvairūs renginiai, pristatysiantys skirtingas erdves ir jų galimybes.

Kartu su Alt lab, nedisciplininių tyrimų laboratorija, organizuojama paroda Humans, non-humans, with and without humans kvies apsvarstyti žmonių ir ne-žmonių santykius, o jos metu vyksiančios dirbtuvės – tyrinėti meno ir biomokslo sąsajas.

Kalėdinis Meno aukcionas kvies iš arčiau pažinti kūrėjus bei paremti jų veiklas. Dalis renginio metu surinktų lėšų prisidės prie Ideas Block įsikūrimo ir naujų. Menininkai kviečiami registruotis dalyvauti aukcione (https://forms.gle/8K2JKtq7yjdvRh779)

Trans_Trauma_FM – Ariel Orah iš Soydivision Kollektiv Berlin pristatys meninį tyrimą ir performansą, kurie nagrinėja bendras kartų kolektyvines ir socialines traumas Pietryčių Azijoje ir Baltijos šalyse. Performansą kartu kuria Johanes Moong Pribadi ir Indrė Ginkevičiūtė.

Ir galiausiai – finalinis renginys, žymintis naują pradžią: tiek naujus metus, tiek naują Ideas Block gyvavimo etapą – New Spin. Specialūs vakaro svečiai – Luvhurts ir El Chico Fuendre. Ankstyvo vakaro atmosferą kurs Young Witchers Job ir El Chicanos.

Gruodžio mėnesio programa:

2 d. – Humans, non-humans, with and without humans parodos atidarymas

3 d. – dirbtuvės Mikrodumbliai–Mikrokosmosas su Lolita Tučinskaite

10 d. – meno aukcionas

11 d. – Augalų ląstelių DNR bei chlorofilų išraiška mėgintuvėlyje – Nematomi augalų komponentai su Vincenta Mikulėnaite ir Kristina Zakutauskaite

17 d.Trans_Trauma_FM: paskaita + performansas

18 d.dalyvaujamasis renginys su Mindaugu Gapševičiumi

31 d. – Nauji metai – nauja pradžia New Spin

Daugiau informacijos apie renginį:

https://www.facebook.com/events/1617059582030606/1617059592030605/

https://ideas-block.com/

Grafinis dizainas – Rūta Žinienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *