Nacionalinėje dailės galerijoje – susitikimas su Ernestu Parulskiu

2010 m. sausio 11 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
parulskis

Sausio 13 d., trečiadienį, 17 val. Nacionalinės dailės galerijos Auditorijoje vyks susitikimas, pavadinimu „Nekorektiškas neegzistuojančių pinigų skaičiavimas“,  su menotyrininku, interneto projektų plėtotoju ir eseistu, Ernestu Parulskiu. Šis susitikimas yra paskaitų-ekskursijų serijos „Istorijos. Susitikimai“ dalis.

„Stebint meno rinką, sunkiausia atsakyti į klausimą, kodėl perkamas būtent tas, o ne kitas menas. Šiek tiek lengviau suprasti, kodėl už jį sumokėta būtent ta, o ne kita suma. Visai paprasta sužinoti, kiek buvo sumokėta. Štai tokie svarstymai kyla tiriant užsienio meno rinką. Lietuvoje visi trys klausimai kol kas neturi atsakymo. Pabandysiu tai padaryti Nacionalinėje dailės galerijoje – nekorektiškai, nemoksliškai, juokingai, bet su maksimalia argumentacija.“

Istorijos. Susitikimai – paskaitų-ekskursijų serija po Nacionalinės dailės galerijos ekspoziciją. Kas antrą trečiadienį Lietuvos XX–XXI a. dailę ir jos kontekstus publikai pristato įvairių kartų Lietuvos dailės ir kultūros tyrinėtojai. Jų požiūrių įvairovė atskleidžia modernios ir šiuolaikinės Lietuvos dailės kodus bei jos istoriją iš naujų perspektyvų.

Paskaita vyks NDG auditorijoje. Paskaitos trukmė – 1 valanda.
Įėjimas su galerijos bilietu. Aukštųjų mokyklų studentams su pažymėjimu – nemokamai.

Daugiau apie Ernestą Parulskį: www.stebetojas.lt/

Nuotraukos viršuje autorė – Vaiva Abromaitytė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *