Mažvydo Truklicko paroda „Šerkšnas“ parodinėje erdvėje „VITRINA & Bench“

2020 m. rugsėjo 8 d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Rugsėjo 10 d. 18.00 val. parodinėje erdvėje „VITRINA & Bench“ (Kauno g. 36, Vilnius, antro aukšto foje “Dailė” kombinatas) atidaroma jauno menininko Mažvydo Truklicko paroda „Šerkšnas“.

Einantysis suformuotas kelionėje. Takus kloja neatsiejama einančiojo vaizduotė ir vaizduotė to, kurio keliu jis eina. Kokia jo forma? Dabar žiūriu į šią automatinę kelionę, žiūriu į kūrinio ir kūrėjo eiseną. Kaip archeologas renku likusius šios kelionės įrodymus. Jausmas čia yra artefaktas.

– Kodėl asmuo?
– Nes laikui roplinėjant tai ir yra pilnatvė.

Šerkšnas
Misshaped focus on the road leaves proof in fallen trees and dead flowers

Crafts of correlation will take a form of chopsticks

1. Tree sapling
2. Soil
3. Water
4. Ocean

After the trees are bloom. This is the type of walking, perhaps ahead. There are no difference after all, only all the difference.
North Pietūs
Viskas paprasta… Susidarius įspūdžiui, kad sieju dažnai atskiriamus polius į vieną ir neatsietiną – minties ir realybės, dažnio, jausmo ir bangos vientisumą, o tai matau kaip kelionę, kelionę, kaip gyvybės formą, kuriai linijinis laikas tai mechanizmo dalis, o mechanizmas yra dalis to, kas vėliau prieinama kaip kodas, jį iškodavus mūsų laukia visa ko pražūtis, bent taip kaip galvojome, kad pažįstame pražūtį. Kodas, iš kurio gimė vertybė, o iš vertybės – moralė. Stebuklui nebelieka nieko, taip pat ir klausimo.

– Ar daiktas yra šios koreliacijos vientisumo pasekmė?
– Tai tik jo dalis. Visa tai yra durys, vartai, properša, linkas…
– 1
– . 0
– r x y .
– Arbatos?

Darbo laikas: I-VII 10.00 – 19.00 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *