Lauros Grybkauskaitės paroda „Ritualai“ Vilniaus grafikos meno centro ekspozicijų salėje „+“

2011 m. birželio 6 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Birželio 7 d., antradienį, 18.00 val. Vilniaus grafikos meno centro ekspozicijų salėje „+“ atidaroma Lauros Grybkauskaitės paroda „Ritualai“.

Laura Grybkauskaitė – viena iš jaunosios kartos menininkių, sėkmingai įsiliejusių į šiandieninės grafikos meno areną. Nuo 2008 m. Laura inicijavo ir organizavo ne vieną savo ir jaunųjų kolegų kūrybos parodą, jos estampai pastebėti ir įvertinti diplomais parodose Lietuvoje ir užsienyje. Ką tik sėkmingai apsigynusi bakalauro darbą Vilniaus dailės akademijos Grafikos katedroje, L. Grybkauskaitė savo diplominį darbą „Ritualai“ pristato platesnei auditorijai.

„Šis darbų ciklas – tai asmeninė interpretacija kasdienybės ritualų, kuriuos suvokiu kaip „pažangą“, „konkurenciją“, ,,tradiciją“, „istoriją“ ar „atmintį“ plačiame „civilizacijos“ kontekste.  Kūriniuose įprasminu sau artimą beprasmiškumo būseną, kuri šiuose darbuose virsta pagrindiniu mano kūrybos motyvu. Kuriant stengiausi atsisakyti papildomų nuorodų ar konkrečių naratyvinių pasakojimų, kurie tariamai aiškintų darbų prasmę.“ – teigia parodos autorė.

Paroda veiks iki birželio 18 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *