Kūrybiniai užsiėmimai, mugė Meno kieme, Klaipėdoje

2009 m. gruodžio 1 d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
lescinskaite

Gruodžio mėnesį Kultūrpolis (Daržų g. 10/ Bažnyčių g. 4, Klaipėda) vėl kviečia į kūrybinius užsiėmimus bei meno mugę.

Gruodžio 4 d. (penktadienį) 17.30-20.30 val. ir 5 d. (šeštadienį) 11-15 val.
tapytoja Irma Leščinskaitė susirinkusius supažindins su tapyba, dalininko darbine virtuve. Savo meninius užmanymu ištapysite medinės dėžutės paviršiuje.

Tuo pat metu grafikė Žaneta Jasaitytė įves į grafikos pasaulį. Sava kliše (lino raižiniu) kursite tik jums priklausantį piešinį. O autoriniais atvirukais pradžiuginsite artimuosius ir draugus.

Gruodžio 11 d. (penktadienį) 17.30-20.30 val. ir 12 d. (šeštadienį) 11-15 val. dizainerė Emilija Laužikaitė origami (tai – tradicinis japonų lankstymo menas, kurio pagrindinis principas – lankstymas iš vieno popieriaus lapo, nekerpant ir neklijuojant) dirbtuvėse kalbinsite popierių. Kursite Kalėdinio stalo papuošimus, indelius saldainiams, dovanėles ir vokus atvirukams, užrašų knygutę ar nuotraukų albumą naudodami archajiškiausią šios tradicijos medžiagą – popierių, kuris nušvinta keisčiausiomis formomis. Į užsiėmimus galite atsineškite mėgstamos spalvos ar raštų popierių.

Antroji kūrybinė kelionė – sekant stiklo paslapčių  įminėją Aušrą Grigaitienę. Įvairiaspalvių juvelyriškos stiklo gabalėlių mozaiką ugnis pakoreguoja savaip. Jūsų idėjos, stiklas, liepsnos prisilietimas – unikalūs papuošalai.

Pasirinkite vieną iš užsiėmimų, sunkmečiu – simboliškai mokami. Registracija ir informacija teikiama elektroniniu paštu galerija@kulturpolis.lt ir telefonais 8 603 20271; 8 46 410054.

Gruodžio tris šeštadienius (5, 12 ir 19 dienomis) 12-16 val. Meno kieme Kultūrpolio kūrybinius užsiėmimus lankę, įvaldę tam tikrą techniką, toliau savarankiškai tobulinę meninius įgūdžius, meno mugėje prekiaus sukurtais darbais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *