.
2011    04    18

Koncertas „Garsų galerija“ KKKC Parodų rūmuose

artnews.lt

 

Balandžio 23 d., šeštadienį, 19 val. KKKC Parodų rūmai (Aukštoji g. 1 / Didžioji Vandens g. 2) prisipildys elektroninės muzikos vibravimo: koncerte „Garsų galerija“ pasirodys amerikietis Myo, lietuviai GyS ir audio_z.

Cory O’Brien / Myo (JAV)

Myo – yra Cory O’Brien solo projektas.  C. O‘Brien yra savamokslis kompiuterinės muzikos kūrėjas ir elektroakustinės improvizacijos meistras. Jo mėgstamiausi instrumentai yra kontaktiniai mikrofonai, pritvirtinti prie polikarbonato plokščų, ir grįžtamojo ryšio sistemos, sukurtos Max/MSP programinėje terpėje. Pasak autoritetingo žurnalo „Vital Weekly“, jo muzikos skambesys yra garsesnis, drumzlinesnis, šaižus ir kampuotas, tačiau jame vis dar galima atpažinti minimalistinę microsound estetiką. O’Brien bendradarbiauja įvairiuose projektuose „Nedirbk / Never Work“ (su Kenneth Yates), „Makioki seserys / Makioki Sisters“ (su Jeff Surak), „Išeinantys debesys / Clouds-Out“ (su video menininku Jasse Hartgraves) bei garso menininkais. Šiuo metu jis gyvena ir kaip internetinių svetainių kūrėjas dirba Vašingtone (JAV).
http://myosound.com

Gytis Skudžinskas  / GyS

GyS pristatys specialiai šiam koncertui sukurtą kompoziciją, kurios pagrindą sudaro aplinkos įrašai (field rekordings) surinkti Paryžiuje ir Pekine. Garsai komponuojami kaip savotiškas pingpong’as tarp šių Europos ir Azijos didmiesčių, pabrėžiantis šiandienio pasaulio skirtumus ir megapolių suvienodėjimą.

GyS kaip garso menininkas dirba nuo 1994 metų. Dalyvavo meninio veiksmo grupėje ŠaliKApalikau. Su drone stiliaus projektu Sabel Mouvant yra išleidęs CD „Bridge that leads nowhere“ ir vinilinę plokštelę „Out of nightmare / Back to the dream“. Įrašė bendrus projektus su Gintu Kraptavičium ir Donatu Bielkausku.
www.gys.lt

Tautvydas Bajarkevicius / audio_z

audio_z yra solinis Tautvydo Bajarkevičiaus elektroninės muzikos projektas.  Plačiau apie projektą internetinėse svetainėse http://audio-z-blog.livejournal.com ir www.myspace.com/audiozmusic.

Bilieto kaina 4 Lt.