Kauno meno leidinių mugė – „Kaunas Art Book Fair“ skelbia atvirą kvietimą dalyviams

2020 m. liepos 27 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Pernai sėkmingai debiutavusi ir Lietuvos meno lauką naujomis idėjomis papildžiusi iniciatyva – Kauno meno leidinių mugė „Kaunas Art Book Fair“ – grįžta ir kviečia leidėjus, knygynus ir menininkus registruotis dalyvauti antrame, spalio 2–4  d., Kauno fotografijos galerijoje ir Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete vyksiančiame renginyje. „Kaunas Art Book Fair“ – tai Kauno fotografijos galerijos ir knygyno „Six Chairs Books“ inicijuotas renginys, kurio tikslas – aktyvinti meno leidybos lauką, kelti meninio leidinio turinio ir dizaino vertės klausimus bei pažymėti Kauną ir Lietuvą kaip svarbų atradimų ir tinklaveikos tašką. 

„Kaunas Art Book Fair“ metu susijungs keli renginių aspektai, kurių pagalba į meno leidinius ir leidybos procesus bus žvelgiama iš skirtingų požiūrio taškų ir kontekstų. Renginyje leidinius pristatys ir pardavinės menininkai, leidėjai bei knygynai iš Lietuvos ir užsienio šalių. Mugę papildys meno leidinių paroda, vyks įvairios paskaitos, diskusijos, dirbtuvės vaikams, kitos edukacinės veiklos. Šia iniciatyva siekiama suburti, auginti ir puoselėti meno leidinių skaitytojų, žiūrovų, leidėjų ir kūrėjų bendruomenę Lietuvoje, sukurti platformą ir kartu paskatinti atvirą dialogą su plačiąja visuomene.

Renginys atviras ir nemokamas visiems.

„Kaunas Art Book Fair“ kryptį atspindintys raktiniai žodžiai: meno albumai, fotografijos knygos, zinai, žurnalai, katalogai, maži tiražai, nepriklausoma leidyba ir savilaida, laisvė eksperimentuoti ir kurti, forma, ne tik turinys, popierius ir poligrafija, paraštės ir paribiai.

Dalyvio anketa: https://forms.gle/uDXVaWvPUfccAp9W8 

Kvietimas atviras iki rugpjūčio 20 d.

Su atrinktais dalyviais bus susisiekta iki rugpjūčio 31 d.

Naujienas kviečiame sekti „Instagram“ paskyroje @kaunas_art_book_fair bei www.kaunasartbookfair.com 

Kontaktai pasiteirauti kaunasartbookfair@gmail.com / +37069987514

„Kaunas Art Book Fair“ organizuoja – Kauno fotografijos galerija
Edukacinę programą kuruoja – „Six Chairs Books“
Renginį iš dalies finansuoja – Kauno miesto savivaldybė
Renginio partneriai Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas ir spaustuvė KOPA

Iliustracijoje: A. Staniulio nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *