Jūratės Stauskaitės paroda-akcija „Judesiai“ VDA parodų salėje „Titanikas“

2015 m. 24 vasario d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

PLAKATAS A3 Spaudai su 3mm uzlaidom

Vasario 27 d., penktadienį, 17:00 val., Vilniaus dailės akademijos parodų salėje „Titanikas“, II aukšte (Maironio g. 3) atidaroma Jūratės Stauskaitės paroda-akcija „Judesiai“.

Jūratė Stauskaitė šioje ekspozicijoje eksponuoja platų spektrą piešinių, kurių pagrindą sudaro įvairiais laikotarpiais sukurti kūriniai kūno judesio tema.

Vadindama savo piešinius širdies kardiogramomis, ji atkreipia dėmesį į gyvastingą piešinio autentiškumą ir kviečia prisiminti technikų bei neišsemiamų raiškos galimybių skalę.

Parodos metu, čia pat salėje, kovo 4, 18, 25 d. vyks atviri piešimo seansai VDA bei kitų meno institucijų studentams bei menotyrininkams dalyvaujant šiuolaikinio šokio šokėjams iš Airos Naginevičiūtės šokio teatro „AIROS“. Autorė tikisi, kad šis jos viešas pasirodymas paskatins prisiminti piešinio, ne tik kaip meistrystės lavinimo reikšmę, bet ir pažadins betarpiško santykio su savimi ir pasaulio ryšio ilgesį.

Baigiantis parodai, kovo 26 d. numatoma surengti mini konferenciją „Mano piešinys“, kurioje skirtingų sričių menininkai diskutuos apie piešinio vietą  dabartinėje „antipiešinio“ epochoje. Dalyvaus autoriai: M. Vilutis, R. Katiliūtė, L. Jablonskis, N. Šaltenytė ir J. Kazlauskas.

Tuo pat metu Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje „Vėjas“ (Mokytojų Namuose) vyks  J. Stauskaitės vadovaujamos dailės mokyklos mokinių piešinių paroda ta pačia – „Judesio“ – tema.

Atidaryme dalyvaus originalios muzikos atlikėja Milda Arčikauskaitė.

Paroda veiks iki kovo 28 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *