.
2021    10    04

Gintauto Vaičio paroda „Rudens sonata“ M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje, Druskininkuose

artnews.lt

Spalio 8 d., penktadienį, 18 val. M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje (M. K. Čiurlionio g. 35, Druskininkai) atidaroma Gintauto Vaičio kūrybos paroda „Rudens sonata“.

Parodoje eksponuojami naujausi G. Vaičio tapybos darbai. Tai vienas iš nedaugelio lietuvių tapytojų, kuriančių abstraktaus meno srityje.

Menininkas Gintautas Vaičys 1984 m. baigė J. Naujalio vidurinę meno mokyklą. 1987–1993 m. studijavo Vilniaus dailės akademijoje, įgijo tapytojo specialybę. Po studijų sugrįžo gyventi į gimtąjį miestą Kauną, su kuriuo ir susiejo savo kūrybą bei veiklą. Nuo 1999 m. priklauso Lietuvos dailininkų sąjungai (LDS). 2009–2019 m. buvo LDS Kauno skyriaus pirmininku.

Menininkas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose pleneruose, respublikinėse ir tarptautinėse parodose. Kuria tapybos bei fotografijos srityse. Kuruoja ir organizuoja parodas bei plenerus Lietuvoje ir užsienyje. Vienas žymiausių kuruojamų tarptautinių plenerų – A. Samuoliui atminti – „Tylos ekspresija“. Menininko Gintauto Vaičio kūrinių yra įsigiję Lietuvos Nacionalinis dailės ir Mo muziejai bei įvairūs meno kolekcininkai Lietuvoje ir užsienyje.

Paroda veikia: 2021 10 08 – 11 10