Fotoreportažas iš Evos-Fiore Kovacovsky parodos „Žolės namas“ projektų erdvėje „Malonioji 6“

2012 m. lapkričio 27 d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Lapkričio viduryje projektų erdvėje „Malonioji 6“ (Malonioji g. 6, Vilnius) duris atvėrė Evos-Fiore Kovacovsky paroda „Žolės namas“.

„Žolės name“ menininkė Eva-Fiore Kovacovsky tyrinėja formalias tokių įprastų augalų kaip žolė savybes. Parodoje ji rodo ankstesnius savo darbus kartu su koliažais ir videomedžiaga, neseniai atsiradusiais jos rezidencijos Nidos meno kolonijoje metu. Fiksuodama, kolekcionuodama, montuodama ir perkurdama laukinėje gamtoje rastas formas, Kovacovsky kalba apie mūsų gamtos suvokimą ir tą asmenišką ribą tarp realybės ir fantazijos.

Eva-Fiore Kovacovsky gimė 1980 metais Šveicarijoje, šiuo metu gyvena Berlyne ir Amsterdame. Ji mokėsi dizaino ir fotografijos Vaizduojamųjų menu mokykloje Bazelyje ir Rietveldo Akademijoje Amsterdame.  Kovacovsky rode savo darbus grupinėse parodose Europoje ir JAV, pavyzdžiui “I heart Photograph“ Niujorko Aukštesniojoje dailės galerijoje , “Rietveld Arsenale” 2009 metų Venecijos bienalės metu, Quickscan #01 Nyderlandų fotografijos muziejuje ir  2010 metų Niujorko fotografijos bienalėje.

Menininkę atstovauja Galerie Stampa Bazelyje.

Paroda veiks iki gruodžio 8 d. (Malonioji g. 6, Vilnius), joje apsilankyti galima šeštadieniais nuo 14 iki 16 val. arba atskiru susitarimu tel. 86041060.

Tiems, kurie joje apsilankyti neturės galimybės, kviečiame po ją pasivaikščioti vaizdiniame pasakojime:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *