Fotopasakojimas iš menininkių Danielle Itzhaqi ir Dror Shohet parodos „Living Room“ projektų erdvėje „Malonioji 6“

2013 m. sausio 7 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
Danielle_Itzhaqi1

Sausio 5 d. projektų erdvėje „Malonioji 6“ (Malonioji g. 6, Vilnius) duris atvėrė žiemiškai paslaptinga menininkių Danielle Itzhaqi ir Dror Shohet paroda „Living Room“. Mediniame Žvėryno name įsikūrusioje projektų erdvėje ši paroda įgavo įvietinto meno atspalvį.

Danielle Itzhaqi yra baigusi animacijos studijas Jeruzalėje ir vaizduojamojo meno studijas Amsterdame ir Haifoje. Ji dirba įvairiomis grafikos technikomis ir netikėtais būdais jas sluoksniuoja su video ir performansais. Danielle savo kūryboje domisi sąsajų tarp asmeniškos ir kolektyvinės atminties, kūno ir sąmonės temomis.  Malonioji 6 ji pristato drauge su Dror Shohet sukurtą videoinstaliaciją „Living Room“, kurios pagrindinė veikėja – Daniellės iš Vienos kilusi močiutė, kuri gyvena  namuose, kuriuose riba tarp savo ir svetimo dar labai trapi.

Haya – žydė, gimusi Vienoje prieš 88 metus, visai nebeišeina iš savo namų Tel-Avive. Aplink sukinėjasi jos katės, o ji leidžia laiką skaitydama senus laikraščius ir žiūrėdama atsitiktines TV laidas. Šis filmas buvo sukurtas, panaudojant unikalią techniką, kombinuojant nufilmuotą vaizdą ir originalius ofortus, kurie tampa filmo scenovaizdžiu.

Danielle Itzhaqi ir Dror Shohet menininkės dalyvavo Maloniosios 6 menininkų rezidencijos programoje.

Paroda veiks iki sausio 19 d. šeštadieniais nuo 16 iki 18 val. arba atskiru susitarimu tel. 860410605

Kviečiame parodos nuotaiką pajusti fotopasakojime:

IMG_8491
IMG_8366 IMG_8468 IMG_8396 IMG_8475 IMG_8505 IMG_8379 IMG_8345

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *