Austrijos menininkių Noële Ody ir Gabriele Edlbauer paroda „Caprihosenzeit“ VDU Menų galerijoje „101“

2012 m. spalio 31 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Lapkričio 2 d., penktadienį, 18 valandą VDU Menų galerijoje „101“ atidaroma menininkių iš Austrijos Noële Ody ir Gabriele Edlbauer paroda „Caprihosenzeit“.

Gabriele Edlbauer ir Noële Ody – jaunos menininkės iš Austrijos, 2012 metais pabaigusios studijas Vienos dailės akademijoje, atvyksta į Lietuvą pristatyti savo darbų. Iki šiol individualiai skulptūras ir instaliacijas kūrusios menininkės kartu papasakos kapri kelnių istoriją. Gabriele ir Noële Menų galerijoje „101“ pristatys naują, specialiai šiai erdvei pritaikytą instaliaciją, kurioje netikėčiausi daiktai atras savo vietą ir įprasmins Caprihosenzeit.

Parodos atidaryme menininkės ne tik papasakos apie save, pristatys parodos idėją, bet ir pateiks staigmeną lankytojams, gavusiems specialius pakvietimus.

Menininkės apie savo parodą (tekstas originalus):

„Googlehupf. We thought, we knew it all: Yesterday we drew a map of the space. We don’t consider spruce to be yellow. Maybe yellowish.
That we know.
Gabi’s welding machine is not from Obi as well as Marušas chop saw is not from Hofer. Gabi’s welding machine is more like the Cadillac of welding machines, just as Maruša’s chop saw is more like the Cadillac of cop saws.
Tool porn. In that sense: the potato is the Mercedes of vegetables
Gear porn.
Somehow we wanted to write about stalking but it didn’t turn out right; it didn´t turn out to be about it in any way.
It might look like our dowry.
Your mother is our dowry.
They say that those girls from the Mary-J-fair were probably involved in the wet T-shirt contest. With their big bongs. Pool torn.
Bromance is a ticket to paradise.”

– Noele Ody, Gabriele Edlbauer

Paroda galerijoje veiks iki lapkričio 26 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *