Atviras susitikimas su menininke Raimonda Sereikaite jos parodoje Kaune

2016 m. sausio 6 d., Trečiadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

R.Sereikaite_artist-talk2

Sausio 6 d., trečiadienį, 18 val. menininkė Raimonda Sereikaitė surengs atvirą susitikimą su lankytojais savo parodos „Butterflies are cool in the big, huge, green forest” kontekste, naujoje projektų erdvėje „Kabinetas” Kaune (A. Mapu g. 20).

Raimondos Sereikaitės site-specific objektas šioje parodoje veikia kaip estetikos ir erdvės konfrontacijos, spontaniškumo išraiška. Jis užmezga tiesioginį, intymų, gaivališką kontaktą su jį supančia balta, minimalistine erdve. Menininkės kūrinys įsiveržia į šią sterilią aplinką, skatindamas konfrontaciją tarp jos ir auksinio atspalvio audinio, žyminčio prabangos, teatrališkumo estetiką.

Raimonda Sereikaitė savo kūryboje dėmesį koncentruoja į tris svarbiausius aspektus – spalvą, formą, dydį/tūrį, kuriuos įprasmina tūrinių objektų pavidalu ar instaliacijos meno apraiškomis. Autorė renkasi žaidimo, persirenginėjimo – travesti strategijas, perfrazuoja meno stilių bei judėjimų požymius ir tokiu būdu perteikia fluidiškumą, manipuliacijų objektu/skulptūra gausą.

Parodos rėmėjas – UAB „Danesa”. „Kabinetas” yra nauja projektų erdvė, neseniai įsikūrusi Kauno senamiestyje, A. Mapu g. 20, dirbanti I–V 13–19 val. ir VI 12–16 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *