Arūno Aleksandro Daugėlos paroda „Savi“ galerijoje „Meno parkas“ Diuseldorfe

2020 m. vasario 6 d., Ketvirtadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Vasario 7 d. (penktadienį) 19 val. galerijoje „Meno parkas“ Diuseldorfe (Dorotheenstrasse 22) vyks menininko Arūno Aleksandro Daugėlos parodos „Savi“ atidarymas.

„Balansuodamas tarp atviros realistinės ir abstrakčios formos, kuriu netikėtų formų objektus, kuriems būdingas humoro jausmas, šmaikštumas, konfliktas tarp optimizmo ir pesimizmo, tarp gėrio ir blogio.“

Arūnas Aleksandras Daugėla

Arūnas Aleksandras Daugėla yra žinomas kaip ilgametis Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto docentas, stiklo dailininkas, daugelio parodų Lietuvoje bei užsienyje dalyvis. Jo kuriamų skulptūrų plastinę raišką veikiausiai turėtume įvardinti kaip realistinę, tačiau menininko darbai dėl pasirinktų temų, siužetų ir personažų traktuotės neabejotinai įgyja fantasmagorinį, siurrealistinį charakterį. A. A. Daugėlos kūriniuose nuolat remiamasi portreto ir fragmentuotos žmogaus anatomijos formomis, atspindinčiomis ironija ir grotesku persmelktą dailininko pasaulėžiūrą, siurrealizmo principais grindžiamą vaizdavimo būdą. Keistam, intriguojančiam skulptūrų pavidalui skleistis pasitelkiamas ir autoriaus medžiagiškumo bei technologijų išmanymas, išryškinantis jo kūrinių meninę specifiką ir įtaigumą.

 Parodos organizatorius: Galerija „Meno parkas“

Partneris: „Gleixnerart“

Parodą galerijoje galima bus aplankyti iki kovo 7 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *