„ArtVilnius‘16“ skelbia savanorių atranką

2016 m. gegužės 14 d., Šeštadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt
Meno mugės savanoriai mugės ekspozicijų stendus.

Birželio 9-12 dienomis vyksianti tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius‘16“ skelbia savanorių atranką ir į savo komandą kviečia prisijungti atsakingus, komunikabilius, kūrybingus bei nebijančių iššūkių meno mylėtojus.

Didžiausio vizualiųjų menų renginio Baltijos šalyse „ArtVilnius‘16“ organizatoriai ir šiais metais planuoja pakviesti apie 50 savanorių. Jie prieš mugę ir mugės metus padės koordinuoti atvykstančius užsienio svečius bei galerininkus, mugės ekspozicijų stendus, dirbs informaciniuose centruose, palaikys bendrą tvarką „Litexpo“.

Pasak „ArtVilnius‘16“ direktorės Dianos Stomienės, savanoriavimas mugėje yra puiki galimybė jauniems meno mylėtojams iš arti susipažinti su šio renginio organizavimu, įgyti patirties ir užmegzti tarptautinių kontaktų. „Šiais metais meno mugė „ArtVilnius‘16“ vyksta jau septintą kartą, visus tuos metus neapsėjome be savanorių pagalbos. Džiaugiamės, kad dauguma iš jų pas mus sugrįžta kasmet. Savanoriai mums padeda įvairiose srityse, priklausomai nuo jų sugebėjimų ir poreikių. Ne vienas iš savanorių pamažu tapo ir nuolatine mugės komandos dalimi“, – teigia D. Stomienė.

Septintoje meno mugėje „ArtVilnius‘16“ dalyvaus 60 meno galerijos iš 12 pasaulio šalių.
Šalis svečias – Lenkija. Į Vilnių iš Krokuvos atkeliaus Šiuolaikinio meno muziejaus MOCAK kolekcija, kuris duos puikią galimybę susipažinti su garsiausiais Lenkijos menininkais. Taip pat bus galimybė išvysti Jono Meko vizualiųjų menų centro, mugės ypatingojo partnerio „Lewben Art Foundation“, Šiuolaikinio meno centro Laznia (Gdanskas) kolekcijas. Jau tradicine tapusi skulptūrų ir instaliacijų paroda „Takas“ šiais metais pristatys 25 menininkus iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Olandijos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos. Mugės metu vyks edukacinė programa vaikams, jaunimui ir suaugusiems „Tarp kūrėjų“, ekskursijos po mugės ekspoziciją su menotyrininkais, susitikimai su menininkais. Praėjusiais metais „ArtVilnius‘16“ aplankė per 18 tūkst. meno mylėtojų.

„ArtVilnius‘16“ organizatoriai laukia savanorių anketų iki gegužės 17 dienos, užpildyti savanorių anketą galima čia: goo.gl/P8H4QF

 Meno mugės „ArtVilnius’16“ darbo laikas“:

 Birželio 9 d. (ketvirtadienis) įėjimas su bilietais nuo 15 val. iki 20 val.

Birželio 10 d. (penktadienis)            11.30–20 val.

Birželio 11 d. (šeštadienis)                11.30–20 val.

Birželio 12 d. (sekmadienis)              11.30–18 val.

Bilietus galima įsigyti bilietai.lt.

Birželio 9-12 d., LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva.

www.artvilnius.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *